Zmywarki Samsung | Porady | Regulacja drzwi

Zmywarki Samsung | Porady | Regulacja drzwi#samsung #sprzetagd #zmywarki #zmywarkisamsung #poradysamsung

Dowiedz się więcej: https://www.samsung.com/pl/dishwashers/

Na filmie pokazujemy, jak prawidłowo regulować drzwi w zmywarkach Samsung w kilku prostych krokach, dopasowując siłę sprężyn do ciężaru drzwi frontowych. To bardzo ważne dla prawidłowego działania i korzystania z urządzenia – sprawdź, kiedy jest to konieczne i jak to zrobić.

Jak prawidłowo wyregulować drzwi w zmywarkach Samsung?
Jeśli po zamontowaniu drzwi frontowych w zmywarce, opadają one samoczynnie lub same się zamykają, wniosek jest jeden – trzeba wyregulować sprężyny w zmywarce. To bardzo proste, gdyż należy wyregulować jedynie dwa wkręty na górze zmywarki.

Potrzebny będzie wkrętak krzyżakowy. Przed rozpoczęciem upewnij się, że zmywarka jest wyłączona. Teraz znajdź oba wkręty i ustaw siłę sprężyn na jednakową, zwracając uwagę na skalę umieszczoną na bokach urządzenia. Prawidłowo wyregulowane drzwi powinny się samoczynnie zatrzymywać – jeśli tak jest, oznacza to, że udało się wszystko wykonać zgodnie z zaleceniami.
Innowacyjne technologie Samsung

Wybierz nowoczesne zmywarki Samsung wyposażone w najwyższej klasy technologie. Przekonaj się, co znacy cicha i wydajna praca sprzętu AGD z silnikiem Digital Inverter o 10-letniej gwarancji, w który wyposażono urządzenia Samsung. A o sparowaniu zmywarki Samsung z aplikacją SmartThings możesz zarządzać nią z poziomu smartfona, gdziekolwiek jesteś!
#samsung #sprzetagd #zmywarki #zmywarkisamsung #poradysamsung

Importowane z Youtube

Samsung Polska: