Loading…

Mobilny Mechanik Warszawa

Warsztat Samochodowy - Mobilny Mechanik Warszawa – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!
Kontakt
Zestaw do diagnostyki wtryskiwaczy w silnikach Diesla #101_Napraw

Zestaw do diagnostyki wtryskiwaczy w silnikach Diesla #101_NaprawOglądaj „101 Napraw” w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/101-napraw-odcinki,3804/odcinek-2,S08E02,130234
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Jeśli skorzystaliście z choć kilku jego wskazówek, to zaoszczędziliście już sporo pieniędzy. Grzegorz Duda nie ustaje jednak w próbach sprawienia, aby w waszych portfelach zostało ich jeszcze więcej. W ósmej serii „101 napraw” Grzesiek ponownie podzieli się swoją wiedzą, dzięki której nauczycie się samodzielnie wykonywać podstawowe naprawy i modyfikacje w samochodzie.

Samodzielne serwisowanie samochodu daje nie tylko satysfakcję, ale też konkretne oszczędności – Grzegorz Duda, doświadczony mechanik z wieloletnią praktyką w sportach motorowych, przekonuje, że wiele drobnych napraw i regularnych czynności koniecznych do utrzymania auta w pełnej sprawności można wykonać w przydomowym garażu. Pokazuje, jak przygotować się do pracy i rozkłada proces naprawy na czynniki pierwsze, a także doradza, na co szczególnie uważać po przystąpieniu do działania. Udowadnia też, że starsze auta niewielkim kosztem można doposażyć tak, by komfortem użytkowania nie ustępowały tym nowoczesnym.

Importowane z Youtube Zajmujemy się diagnozowaniem oraz naprawą układów elektronicznych silników benzynowych i diesla. Jednym z takich warsztatów jest nasza firma. Zatrudniamy mechaników doskonale zaznajomionych z technologią pojazdów Opla, którzy są w stanie zidentyfikować i naprawić zarówno standardowe, jak i bardziej zaawansowane usterki i awarie w tych samochodach. Wyraźnym atutem jest wysoki poziom kwalifikacji i duże doświadczenie zawodowe naszych mechaników. W rezultacie wszystkie prace są wykonywane z dokładnością, wydajnością i szybkością.

Wykonujemy:

odczyt informacji ECU
odczyt błędów
kasowanie błędów
regulacje
aktywacje elementów wykonawczych
kodowanie wtryskiwaczy

Serwis samochodowy w Warszawie (Polska)
Każdy właściciel samochodu zdaje sobie sprawę, że utrzymanie pojazdu w dobrym stanie i planowanie regularnej konserwacji są kluczowe dla utrzymania jego sprawności i bezpieczeństwa. Nie da się jednak uniknąć zużycia poszczególnych elementów, a także wystąpienia problemów wymagających drobnych lub znacznych napraw. Potrzebujesz wtedy usług doświadczonego technika, który szybko i prawidłowo naprawi wykryty problem, umożliwiając dalszą eksploatację pojazdu.

Nasza firma zajmująca się naprawami samochodów, zlokalizowana w dogodnej lokalizacji, zajmie się wszystkimi aspektami naprawy i konserwacji pojazdów, w tym diagnostyką i wymianą zużytych części, w sposób wydajny i kompetentny. Warszawskie Centrum Obsługi Pojazdów znajduje się na warszawskiej Woli i obsługuje głównie klientów z tej okolicy i okolic.

Mechanik samochodowy z dużym doświadczeniem w Warszawie
Dbamy o to, aby nasi klienci otrzymali kompleksową obsługę, a także fachową pomoc w przypadku problemów z pojazdem. Wszyscy w naszym zespole mają nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale także rozległą wiedzę na temat mechaniki pojazdów, w tym zarówno samochodów zaawansowanych technologicznie, jak i starszych modeli samochodów.
Przed przystąpieniem do jakichkolwiek prac przeprowadzamy pełną diagnostykę, aby móc dokładnie zidentyfikować źródło awarii i jak najszybciej ją wyeliminować, unikając konieczności obciążania klienta dodatkowymi usługami.
Wśród usług świadczonych przez naszą firmę naprawy samochodów są:

– wykonywanie napraw samochodów wszystkich marek i modeli,
– regularna wymiana zużytych części, – naprawa układów i podzespołów chłodzenia, układu kierowniczego, hamulcowego i innych oraz
Ponadto świadczymy kompleksowe usługi wulkanizacyjne.
– montaż instalacji LPG; – wykonywanie przeglądów okresowych.
Ponadto nasza naprawa samochodowa wyposażona jest w specjalistyczny sprzęt i systemy diagnostyczne, które umożliwiają mechanikowi dokonywanie drobnych poprawek lakierniczych i innych czynności obsługowych w celu utrzymania pojazdu w dobrym stanie. Zależy nam nie tylko na zapewnieniu najwyższego poziomu obsługi, ale także na tym, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z wykonanych napraw. Dzięki temu nasza firma zajmująca się naprawami samochodów korzysta tylko ze sprawdzonych części zamiennych renomowanych producentów. Jeśli szukasz najlepszego warsztatu samochodowego w okolicy Warszawy, skontaktuj się z nami!

TWÓJ SAMOCHÓD JEST W DOBRYCH RĘKACH.
Zależy nam na Twoim optymalnym bezpieczeństwie i przyjemności, dlatego każdą naprawę traktujemy jako wyjątkową sytuację. Identyfikujemy źródło usterek na podstawie objawów, historii pojazdu i częstotliwości użytkowania, aby zapobiec kolejnym problemom i zapewnić, że pojazd jest gotowy do jazdy i nie wrócisz do nas z takim samym uszkodzeniem.

Kontaktujemy się z Państwem na bieżąco, aby na bieżąco informować Państwa o postępach naprawy oraz organizować wszelkie niezbędne informacje.
Zadzwoń lub zostaw wiadomość, a odezwiemy się najszybciej jak to możliwe! Co powinieneś regularnie zmieniać w swoim samochodzie?
Każdy kierowca powinien pamiętać, że części i płyny robocze należy regularnie wymieniać. Przede wszystkim raz w roku należy wymieniać olej silnikowy i filtr oleju, a także filtry paliwa, powietrza i kabinowe. Wszystko zależy jednak od tego, jak często samochód jest używany i ile kilometrów dziennie pokonuje. Sugeruje się wymianę oleju i filtrów co 20 tys. kilometrów, ale wymiana co 15 tys. kilometrów jest bezpieczniejszym wyborem – zwłaszcza jeśli auto przejedzie dystans w mniej niż rok.

Ważnymi elementami są również klocki i tarcze hamulcowe, które zużywają się podczas postoju pojazdu. Jeśli nie ma rozpraszających dźwięków, można je wymienić po około 30 – 50 tysiącach przejechanych kilometrów (km) (w zależności od jakości użytych części). Podczas hamowania słychać zgrzytanie, co oznacza, że ​​klocki hamulcowe nie są już ścierane i należy je wymienić na nowe. Jazda z takimi klockami hamulcowymi powoduje nie tylko szybkie zużycie tarcz hamulcowych, ale również jest niezwykle niebezpieczna!

Należy również pamiętać o regularnej wymianie rozrządu, zgodnie z zaleceniami producenta. Z powodu tej częstotliwości awarii pasek rozrządu może spowodować znaczne uszkodzenie silnika. Ważne elementy, o których powinien pamiętać kierowca: olej w skrzyni biegów (co 60-80 tys. km), opony (sezon po sezonie i przy zużytym bieżniku) oraz akumulator (co 60-80 tys. km). ). Jakiego oleju silnikowego powinienem używać w swoim samochodzie?
Na rynku dostępne są trzy rodzaje olejów: syntetyczne, półsyntetyczne i mineralne. Większość różnic wynika z różnic w składzie, a mianowicie ilości zawartych baz olejowych i substancji uszlachetniających (dodatków). Syntetyczne oleje silnikowe są obecnie najpopularniejszymi i powszechnie dostępnymi olejami silnikowymi, ponieważ zostały zaprojektowane z myślą o zaspokojeniu potrzeb i wymagań nowoczesnych silników. Jego formuły działają znacznie lepiej, zachowują swoje właściwości zarówno w wysokich, jak i niskich temperaturach, utrzymują silnik w czystości, zmniejszają tarcie i zużycie części i paliwa oraz redukują osady w komorze spalania, a także inne korzyści.

Istnieje również unikalna terminologia, którą można spotkać na olejach, taka jak 0W, 15W, 60 i tak dalej. Służą do opisu lepkości oleju, który stanowi barierę dla pływania. Litera W wskazuje lepkość w niskich temperaturach, podczas gdy litera N wskazuje na brak lepkości w wysokich temperaturach. Najczęściej stosowanymi obecnie smarami są uniwersalne, wielosezonowe oleje, które dobrze sprawdzają się zarówno w warunkach letnich, jak i zimowych. Niższa wartość oznacza zmniejszoną lepkość, która nie powoduje obniżenia osiągów silnika. Z drugiej strony wyższa lepkość zapewnia skuteczniejszą ochronę silnika przed zużyciem. Naprawa samochodu z ubezpieczeniem OC – jak się do tego zabrać poprawnie.
Istnieje możliwość, że samochód zostanie naprawiony na warunkach ubezpieczenia drugiego kierowcy, jeśli to on w pierwszej kolejności ponosi winę za zdarzenie. Z kolei kierowca, którego samochód uległ uszkodzeniu, ma możliwość wyboru między dwoma rodzajami płatności: gotówką (tzw. rozliczenie kosztowe) i bezgotówkową. W zależności od okoliczności pierwszego kierowca otrzyma odszkodowanie za szkodę, której wysokość ustali ekspert. Kierowca zamiast płacić gotówką przywozi swój samochód do warsztatu samochodowego, a po wykonaniu usługi warsztat rozlicza się z ubezpieczycielem, od którego otrzymał polisę, zgodnie z prawem.

47 thoughts on “Zestaw do diagnostyki wtryskiwaczy w silnikach Diesla #101_Napraw

 1. Takie pytanie jak wykonuję test 5 min to ile ml. paliwa powinno być w menzurkach ?? Jeśli wtryski są sprawne ,oczywiście samochód pracuje na wolnych obrotach

 2. a nie lepiej stary bażancie zczytać korekty z wtrysków? można to robiź jak silnik jest na luzie jak i pod obciążeniem, z klima bez itp tak mi się wydaje
  a jak robic test przelewowy to lepiej najpierw zrobib patent z tymi srodkami do czyszczenia wtrysków i dopiero test menzurek…bo co jesli wszystki równo leją? to będzie w miare równo…a po czyszczeniu na pewno kóryś będzie chodził poprawniej i różnice w menzurkach dafzą jakieś sensowne wnioski

 3. Jak zawsze w tego typu "poradach" nikt nie liczy czasu. A roboczogodziny kosztują. Nikt nie liczy tego, że coś się po drodze uszkodzi, trzeba wyczyścić, mieć miejsce itd. itp. I nagle nie ma żadnej oszczędności, bo taki test bardzo mało pokazuje. Dodatkowo nie zawsze dostęp jest taki prosty i czasem trzeba z godzinę poświęcić by wszystko przygotować. I nagle nic nie zaoszczędzamy, bo test Nam niczego nie powiedział.
  Lubię robić przy samochodzie w ramach odpoczynku, ale wiele rzeczy zlecam mechanikom, bo często gra nie warta świeczki.
  A tak poza tym, to polecam częściej zmieniać filtry i tankować dobre paliwo

 4. A co jeśli jest tak jak u mnie w pierwszym jest na 7 w podziałce na drugim jest 8,5 na podziałce a na trzecim i czwartym jest po niecałe 8 co to oznacza podpowie ktoś mądry. Dodam że trzecia i czwarta buteleczka ma identycznie

 5. Bardzo fajnie Grzegorz prowadzi program. Super patenty pokazuje i uwielbiam go oglądać. Jednak u mnie problem był odwrotny. W tej menzurce w której paliwa było najmniej wtryskiwacz był uszkodzony. Paliwo nie wracało do baku tylko wtrysk lał do komory silnika. Auto Mazda 6.
  Ale być może to dotyczyło tylko tego konkretnego silnika (wtryski Denso) w innych jest tak jak pokazał to Grzesiek.

 6. Oglądam i nie wierzę że na takim kanale tak ogólnikowo został poruszony temat cr.
  1. W tym zestawie brakuje wielu adapterów np wtryski vw1.6 ,2.0 03l, 04l.
  2. Bez wczesniejszesego podpięcia pod komputer jest mało miarodajny przelew ponieważ komputer wprowadza korekty które należy przeliczyć,i uwzględnić do przelewu .
  3. Najlepsza metoda jest sprawdzenie od bardzo niskich obrotów właśnie korekt czy nie są wysokie lub za niskie.

  Jak się okaże ze jednak przekraczają normę to demontujemy wsztkiego i do sprawdzenia.😉

 7. Moje pytanie brzmi: jaki to rodzaj naprawy był? W jaki sposób zaszczędzilem grube piebiądze na takim teście? Czyżby wtrysk sam się naprawił? Jak wteysk jest uszkodzony to regeneracja lub też zakup nowego wiąże sie z grubą kasą' jak wiadomo wszystkie wtryski trzeba regenerować z uwagi na dostrojenie… poza tym odcinkiem bardzo lubie Cie Grzegorzu oglądać. Pozdrawiam

 8. Z tego filmu może powstać więcej szkód aniżeli pożytku. Po pierwsze jeśli ktoś ma wtryski piezoelektryczne to przy pomocy samych menzurek można mierzyć przelew jedynie na biegu jałowym, nie ma mowy o dodawaniu gazu jak twierdzi Duda ( samo używanie jedynie menzurek do tego pomiaru to już naginanie sztuki) teoretycznie))
  Po 2 w miare możliwości zawsze diagnozujemy silnik w temperaturze roboczej, wtedy paliwo staje się bardziej rzadkie więc łatwiej wyłapać nieszczelność. Kolejny błąd to brak uczulenia na to że jeśli wszystkie wtryski będą leżeć to menzurki napełnią się po równo.
  I największy błąd tych druciarzy- lektor powiedział że w ciągu 3 minut menzurki powinny się napełnić- w takim wypadku wtryski są do wyrzucenia. Wydatek na przelew wtrysków elektromagmetycznych ma być do 30 ml na 3 min a piezo 20 ml na 3 min. Dziękuję za uwage.

 9. trzeba jeszcze wiedzieć jakie są prawidłowe ilości paliwa na przelewach w określonym czasie, wszystkie 4 mogą być podobnie uszkodzone, bez tabel dla konkretnego silnika nie każdy przypadek da się w ten sposób zdiagnozować

Dodaj komentarz

eskişehir eskort - eskort eskişehir - mersin eskort - izmir eskort - eskort bursa - adana eskort - eskort adana - eskorteskişehir eskort - eskort eskişehir - mersin eskort - izmir eskort - eskort bursa - adana eskort - eskort adana - eskorteskişehir eskort - eskort eskişehir - mersin eskort - izmir eskort - eskort bursa - adana eskort - eskort adana - eskort Call Now ButtonZadzwoń!