Warsztat samochodowy Wałcz Q-Service Czapski Krzysztof Czapski

Warsztat samochodowy Wałcz Q-Service Czapski Krzysztof CzapskiWarsztat mechaniki pojazdowej Q-Service prowadzony przez Krzysztofa Czapskiego, działa na rynku nieprzerwanie od 1997 roku. Warsztat zlokalizowany jest w Wałczu, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Specjalnością zakładu są naprawy silnika, naprawy układu chłodzenia, układu dolotowego, układu hamulcowego, układu napędowego, układu kierowniczego, układu paliwowego, a także układu wydechowego.

Mechnicy zajmują się wszelkimi naprawami w pojazdach osobowych oraz dostawczych. Co więcej, elektromechanicy zajmują się usterkami i udoskonaleniami w zakresie elektryki samochodowej. Oprócz tego proponowane są usługi w zakresie napełniania, odgrzybiania i ozonowania klimatyzacji. Sprawdzana jest również jej szczelność.

Uzupełnienie oferty stanowi wulkanizacja i serwis opon. Mechnicy wyważają koła, wymieniają opony z felgami od 13 cali do ponad 20 cali, wykonują geometrie zawieszenia i kół w technologii 3D, a także proponują przechowywanie opon. Więcej: https://motointegrator.com/pl/pl/

Importowane z Youtube

admin: