Warsztat samochodowy Mechanika pojazdowa diagnostyka komputerowa Poznań Driver Daniel Skirzewski

Warsztat samochodowy Mechanika pojazdowa diagnostyka komputerowa Poznań Driver Daniel SkirzewskiDriver Daniel Skirzewski to warsztat samochodowy znajdujący się na terenie Poznania. Prowadzimy działalność związana z kompleksową naprawą i konserwacją pojazdów samochodowych. Rozpoczęliśmy naszą działalność cztery lata temu i od tego czasu nieustannie rozszerzamy naszą ofertę tak, by usatysfakcjonować jeszcze większą ilość klientów.

W ramach oferowanych przez nas usług znajdą Państwo między innymi: wymianę oleju, sezonową wymianę opon, diagnostykę pojazdów, wymianę rozrządu czy regenerację filtrów. Dodatkowo wykonujemy również wszystkie czynności związane z awarią układu hamulcowego, takie jak kontrola stanu płynu czy wymianę klocków hamulcowych.

Nasza kadra to wykwalifikowani mechanicy, którzy są w stanie rozwiązać każdy samochodowy problem. Łącząc ich wiedzę i umiejętności z najnowocześniejszym sprzętem, który wykorzystujemy w pracy, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Importowane z Youtube

admin: