Warsztat samochodowy Kutno V8

Warsztat samochodowy Kutno V8Warsztat samochodowy oraz sklep motoryzacyjny V8 ma swoją siedzibę w Kutnie. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2008 roku, a firmą kieruje Marcin Domański.

Prowadzimy sklep z częściami zarówno do samochodów, jak i motocykli skuterów i quadów. Sprzedajemy opony nowe i używane.

Proponujemy kompleksową diagnostykę komputerową. Wykonujemy wymianę oleju i płynów chłodzących czy powietrza, wymianę klocków, tarcz i szczęk hamulcowych, a także regulację łańcucha napędowego ze smarowaniem. Oferta naszej firmy to także przeglądy, wymiana filtrów i rozrządu, montaż i demontaż silnika, wymiana łańcucha rozrządu, czy regulacja i synchronizacja gaźników.

Realizujemy też indywidualne zamówienia. Wykonamy układy wydechowe, orurowania pojazdów czy rozpórki zawieszeń ze stali kwasoodpornej. Mamy wiedzę z zakresu spawalnictwa aluminium i stali kwasoodpornej.

Nasz warsztat to doskonale wyposażone w nowoczesny sprzęt stanowiska oraz wykwalifikowani mechanicy. Zapraszamy: http://www.v8kutno.com/

Importowane z Youtube

admin: