Warsztat samochodowy i wulkanizacja Illegal Garage Dawid Makowski Będzin

Warsztat samochodowy i wulkanizacja Illegal Garage Dawid Makowski Będzin#WarsztatSamochodowy i wulkanizacja, która znajdują się w Będzinie na terenie województwa śląskiego, funkcjonują pod nazwą Illegal Garage. Firma została założona przez Dawida Makowskiego w 2019 roku. Zajmujemy się serwisem samochodów osobowych i dostawczych.

Oferujemy takie usługi jak diagnostyka komputerowa pojazdów, serwis klimatyzacji, serwis opon, a także kompleksowe naprawy w zakresie mechaniki i elektromechaniki pojazdowej. Podejmujemy się serwisu takich układów jak układ hamulcowy, wydechowy, kierowniczy oraz zawieszenie. W razie potrzeby naprawiamy lub wymieniamy zepsute części na nowe oraz wykonujemy regeneracji silników i nie tylko, a wszelkie prace przeprowadzamy w ustalonym z klientem terminie. Dbamy o najwyższą jakość usług i zadowolenie klienta.

Illegal Garage zaprasza do skorzystania z oferty warsztatu.

#MechanikaSamochodowa #MechanikaPojazdowa #SerwisAut #NaprawaSamochodów #MechanikSamochodowy #NaprawaSilników #WymianaSprzęgła #wulkanizacja #DiagnostykaKomputerowa

Importowane z Youtube

admin: