Używane BMW E39 👉 Awaryjność, Spalanie, Wady, Zalety, Dane Techniczne, Ceny Części BMW

Używane BMW E39 👉 Awaryjność, Spalanie, Wady, Zalety, Dane Techniczne, Ceny Części BMWObejrzyj pokaz solidnego i niezawodnego BMW E39 z 2002 roku i ciesz się razem z nami tym wspaniałym samochodem! Chcesz tanio ubezpieczyć auto? https://bit.ly/TanieUbezpieczeniePojazdu

Sklep z zamiennikami części do Twojego auta: http://bit.ly/CzesciSamochodowe

Oto jedno z ostatnich BMW, którego cena zakupu nie jest jedynie „wpisowym” do ekskluzywnego klubu dla tych, których stać na regularne i obfite inwestycje w swój pojazd.

BMW E39 z sześciocylindrowym dieslem 525d to prawdziwy skarb. Ma solidny napęd, w przypadku którego można liczyć na długą i bezawaryjną jazdę nawet przy wysokich przebiegach.

Tutaj – jak również w przypadku odmiany trzylitrowej R6 530d – nie ma mowy o zużyciu napędu rozrządu po stu tysiącach kilometrów, jak w wielu nowszych modelach bawarskiej marki.

BMW E39, a szczególnie w wersji Touring, to klasyk, w którego warto zainwestować. Dlatego tym razem, zamiast ględzić tylko o usterkach i wydatkach, postanowiliśmy potraktować materiał o samochodzie używanym bardziej jako prezentację dzieła sztuki bawarskich inżynierów.

Udało nam się sfotografować używane BMW E39 w naprawdę dobrej, polecanej przez mechaników konfiguracji. Ale uwaga – w tym modelu nie tylko skrzynia manualna oznacza bezproblemowe setki tysięcy kilometrów. Również automatyczna skrzynia biegów jest wyjątkowo trwała.

Chcesz jako pierwszy lub pierwsza dostawać od nas nowe filmy? Tak? 🙂 No to teraz:

1: Subskrybujesz nas tutaj: http://bit.ly/SubskrybujMotospace

2: Klikasz małą ikonę dzwonka pod filmem (🔔) żeby mieć pewność, że nie przeoczysz żadnych powiadomień z naszego kanału. Dziękujemy i zapraszamy!

Jesteśmy też tutaj: https://www.motospace.pl

#E39 #BMWE39 #motospace

#BMW
#AutaUzywane
#SamochodyUzywane
#StrefaWolnaOdVW

Importowane z Youtube

motospace.pl: