Mobilny Mechanik Warszawa 24h Performance Upgrades Samochody elektryczne bez cenzury

Samochody elektryczne bez cenzury

Samochody elektryczne bez cenzuryIle przejadę autem elektrycznym? Jak wygląda ładowanie elektryka? Jakie są koszty ładowaniania samochodu elektrycznego? Czy elektrykiem da się pojechać w trasę? Czy mogę naładować auto z gniazdka? Ile to wszystko trwa?

A dodatkowo – od sponsora – jak naładować całkowicie rozładowany akumlator?

4:10 – mięsko dla tych, co nie chcą słuchać o prostownikach

https://allegro.pl/oferta/noco-genius-5-eu-6v-12v-5a-ladowarka-inteligentna-9424913835

https://allegro.pl/uzytkownik/SMA_NOCO?bmatch=cl-dict210105-ctx-uni-1-2-0112

https://no.co/genius5

Importowane z Youtube Zajmujemy się diagnozowaniem oraz naprawą układów elektronicznych silników benzynowych i diesla. Jednym z takich warsztatów jest nasza firma. Zatrudniamy mechaników doskonale zaznajomionych z technologią pojazdów Opla, którzy są w stanie zidentyfikować i naprawić zarówno standardowe, jak i bardziej zaawansowane usterki i awarie w tych samochodach. Wyraźnym atutem jest wysoki poziom kwalifikacji i duże doświadczenie zawodowe naszych mechaników. W rezultacie wszystkie prace są wykonywane z dokładnością, wydajnością i szybkością.

Wykonujemy:

odczyt informacji ECU
odczyt błędów
kasowanie błędów
regulacje
aktywacje elementów wykonawczych
kodowanie wtryskiwaczy

Serwis samochodowy w Warszawie (Polska)
Każdy właściciel samochodu zdaje sobie sprawę, że utrzymanie pojazdu w dobrym stanie i planowanie regularnej konserwacji są kluczowe dla utrzymania jego sprawności i bezpieczeństwa. Nie da się jednak uniknąć zużycia poszczególnych elementów, a także wystąpienia problemów wymagających drobnych lub znacznych napraw. Potrzebujesz wtedy usług doświadczonego technika, który szybko i prawidłowo naprawi wykryty problem, umożliwiając dalszą eksploatację pojazdu.

Nasza firma zajmująca się naprawami samochodów, zlokalizowana w dogodnej lokalizacji, zajmie się wszystkimi aspektami naprawy i konserwacji pojazdów, w tym diagnostyką i wymianą zużytych części, w sposób wydajny i kompetentny. Warszawskie Centrum Obsługi Pojazdów znajduje się na warszawskiej Woli i obsługuje głównie klientów z tej okolicy i okolic.

Mechanik samochodowy z dużym doświadczeniem w Warszawie
Dbamy o to, aby nasi klienci otrzymali kompleksową obsługę, a także fachową pomoc w przypadku problemów z pojazdem. Wszyscy w naszym zespole mają nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale także rozległą wiedzę na temat mechaniki pojazdów, w tym zarówno samochodów zaawansowanych technologicznie, jak i starszych modeli samochodów.
Przed przystąpieniem do jakichkolwiek prac przeprowadzamy pełną diagnostykę, aby móc dokładnie zidentyfikować źródło awarii i jak najszybciej ją wyeliminować, unikając konieczności obciążania klienta dodatkowymi usługami.
Wśród usług świadczonych przez naszą firmę naprawy samochodów są:

– wykonywanie napraw samochodów wszystkich marek i modeli,
– regularna wymiana zużytych części, – naprawa układów i podzespołów chłodzenia, układu kierowniczego, hamulcowego i innych oraz
Ponadto świadczymy kompleksowe usługi wulkanizacyjne.
– montaż instalacji LPG; – wykonywanie przeglądów okresowych.
Ponadto nasza naprawa samochodowa wyposażona jest w specjalistyczny sprzęt i systemy diagnostyczne, które umożliwiają mechanikowi dokonywanie drobnych poprawek lakierniczych i innych czynności obsługowych w celu utrzymania pojazdu w dobrym stanie. Zależy nam nie tylko na zapewnieniu najwyższego poziomu obsługi, ale także na tym, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z wykonanych napraw. Dzięki temu nasza firma zajmująca się naprawami samochodów korzysta tylko ze sprawdzonych części zamiennych renomowanych producentów. Jeśli szukasz najlepszego warsztatu samochodowego w okolicy Warszawy, skontaktuj się z nami!

TWÓJ SAMOCHÓD JEST W DOBRYCH RĘKACH.
Zależy nam na Twoim optymalnym bezpieczeństwie i przyjemności, dlatego każdą naprawę traktujemy jako wyjątkową sytuację. Identyfikujemy źródło usterek na podstawie objawów, historii pojazdu i częstotliwości użytkowania, aby zapobiec kolejnym problemom i zapewnić, że pojazd jest gotowy do jazdy i nie wrócisz do nas z takim samym uszkodzeniem.

Kontaktujemy się z Państwem na bieżąco, aby na bieżąco informować Państwa o postępach naprawy oraz organizować wszelkie niezbędne informacje.
Zadzwoń lub zostaw wiadomość, a odezwiemy się najszybciej jak to możliwe! Co powinieneś regularnie zmieniać w swoim samochodzie?
Każdy kierowca powinien pamiętać, że części i płyny robocze należy regularnie wymieniać. Przede wszystkim raz w roku należy wymieniać olej silnikowy i filtr oleju, a także filtry paliwa, powietrza i kabinowe. Wszystko zależy jednak od tego, jak często samochód jest używany i ile kilometrów dziennie pokonuje. Sugeruje się wymianę oleju i filtrów co 20 tys. kilometrów, ale wymiana co 15 tys. kilometrów jest bezpieczniejszym wyborem – zwłaszcza jeśli auto przejedzie dystans w mniej niż rok.

Ważnymi elementami są również klocki i tarcze hamulcowe, które zużywają się podczas postoju pojazdu. Jeśli nie ma rozpraszających dźwięków, można je wymienić po około 30 – 50 tysiącach przejechanych kilometrów (km) (w zależności od jakości użytych części). Podczas hamowania słychać zgrzytanie, co oznacza, że ​​klocki hamulcowe nie są już ścierane i należy je wymienić na nowe. Jazda z takimi klockami hamulcowymi powoduje nie tylko szybkie zużycie tarcz hamulcowych, ale również jest niezwykle niebezpieczna!

Należy również pamiętać o regularnej wymianie rozrządu, zgodnie z zaleceniami producenta. Z powodu tej częstotliwości awarii pasek rozrządu może spowodować znaczne uszkodzenie silnika. Ważne elementy, o których powinien pamiętać kierowca: olej w skrzyni biegów (co 60-80 tys. km), opony (sezon po sezonie i przy zużytym bieżniku) oraz akumulator (co 60-80 tys. km). ). Jakiego oleju silnikowego powinienem używać w swoim samochodzie?
Na rynku dostępne są trzy rodzaje olejów: syntetyczne, półsyntetyczne i mineralne. Większość różnic wynika z różnic w składzie, a mianowicie ilości zawartych baz olejowych i substancji uszlachetniających (dodatków). Syntetyczne oleje silnikowe są obecnie najpopularniejszymi i powszechnie dostępnymi olejami silnikowymi, ponieważ zostały zaprojektowane z myślą o zaspokojeniu potrzeb i wymagań nowoczesnych silników. Jego formuły działają znacznie lepiej, zachowują swoje właściwości zarówno w wysokich, jak i niskich temperaturach, utrzymują silnik w czystości, zmniejszają tarcie i zużycie części i paliwa oraz redukują osady w komorze spalania, a także inne korzyści.

Istnieje również unikalna terminologia, którą można spotkać na olejach, taka jak 0W, 15W, 60 i tak dalej. Służą do opisu lepkości oleju, który stanowi barierę dla pływania. Litera W wskazuje lepkość w niskich temperaturach, podczas gdy litera N wskazuje na brak lepkości w wysokich temperaturach. Najczęściej stosowanymi obecnie smarami są uniwersalne, wielosezonowe oleje, które dobrze sprawdzają się zarówno w warunkach letnich, jak i zimowych. Niższa wartość oznacza zmniejszoną lepkość, która nie powoduje obniżenia osiągów silnika. Z drugiej strony wyższa lepkość zapewnia skuteczniejszą ochronę silnika przed zużyciem. Naprawa samochodu z ubezpieczeniem OC – jak się do tego zabrać poprawnie.
Istnieje możliwość, że samochód zostanie naprawiony na warunkach ubezpieczenia drugiego kierowcy, jeśli to on w pierwszej kolejności ponosi winę za zdarzenie. Z kolei kierowca, którego samochód uległ uszkodzeniu, ma możliwość wyboru między dwoma rodzajami płatności: gotówką (tzw. rozliczenie kosztowe) i bezgotówkową. W zależności od okoliczności pierwszego kierowca otrzyma odszkodowanie za szkodę, której wysokość ustali ekspert. Kierowca zamiast płacić gotówką przywozi swój samochód do warsztatu samochodowego, a po wykonaniu usługi warsztat rozlicza się z ubezpieczycielem, od którego otrzymał polisę, zgodnie z prawem.

21 thoughts on “Samochody elektryczne bez cenzury”

 1. A co się dzieje jak auto ma awarię stojąc w podziemnym garażu i trzeba go ugasić, bo o taką sytuację mi chodzi..?! W Europie Zachodniej ostatnio wystąpił właśnie taki problem i służby tzn. straż pożarna nie mogła się zbliżyć do płonącego elektryka (temperatura w pobliżu wynosiła 600 stopni Celsjusza!!!) aż w końcu znaleźli sposób by go jakoś podczepić i wyciągnąć poza parking podziemny a i tak nie mogli go ugasić – w końcu jakoś go ugasili ale procedury mówią że trzeba go umieścić w specjalnym kontenerze i zalać specjalnym płynem który wejdzie w skład tych związków które się wydostawały z akumulatorów bakterii na około 72 godzin!!! W tymże miejscu mieście prezydent tego miasta wprowadził zakaz parkowania przebywania w podziemiach tychże aut elektrycznych ze względu na zagrożenie życia mieszkańców tego budynku a trzeba wspomnieć że ten spalony elektryk stał na szczęście samotnie, bo gdyby były inne obok to spłonęły by z kretesem! Tylko patrzyć jak po kolei we wszystkich krajach Europy Zachodniej zostaną wprowadzane zakazy wjazdu do parkingów podziemnych a co za tym i podziemnych parkingów centr handlowych! A u Nas w Polsce już od jakiegoś czasu, wszystkie budowane nowe budynki na osiedlach mieszkaniowych mają z góry nakaz posiadania przynajmniej jeden punkt do podłączenia ładowania aut elektrycznych (uzależnione jest to od ilości mieszkań i stanowisk parkingowych) bo może być i więcej…nakazowo!

 2. Auta elektryczne są dla niedużej ilości ludzi i oto chodzi chlołota ma chodzić pieszo bogaci nie mogą stać w korkach jak dziś więc elektryk który wymienia się co 5 lat góra są do oligarchów tyle w temacie

 3. ciekawi mnie co z kwestią utylizacji bateri zuzytych z elektryków pewnie tak samo jak ze złomem elektrycznym wywozonym do afryki albo zakopywane smigła w ziemi z wiatraków.

 4. Głupi wyklad ,nasze elektrownie nie emitują pyłów,a te elektryki są mniej ekologiczne od spaliniaków, a haracz co2 to wymysł bolszewików ,ekoświrów, ekoświry cofną nas do średniowiecza,

 5. Ja na codzień jeżdżę elektrycznym wózkiem widłowym. Ale na chwilę obecną nie kupił bym samochodu elektrycznego. Jeśli miałbym pojechać takim 700 km to bym pewnie jechał nie 8 godzin jak zwykłym samochodem a z 15.

 6. ( Rozwój elektryków , głównie osobówek , jest nieunikniony ! )

  Bitwa między obozem spaliniaków , a obozem elektryków teraz w tym czasie nie ma sensu . Kupujemy jedno auto spalinowe na trasy , drugie elektryczne do miasta , na krótkie trasy i szlus – na długi czas temat zamknięty .

  Prawdziwa wojna rozgorzeje na dobre za kilkanaście lat na zachodzie i za jakieś 20 – 25 lat w Polsce , jak elektryki niechybnie cenowo , praktycznością i infrastrukturą bardzo zbliżą sie do spaliniaków .

 7. Żeby taki prąd wytworzyć ktoś mówi to zrobić, A w jakich warunkach I jak to my nie wiemy, wiemy że mówimy zapłacić za to wiec co kto będzie palić na, danym kontynencie to tylko kwestia kto od kogo jest zależny I co wytwarza ważne kto płaci, globaliści nie mają granic I nie wpływają w pewne państwa s płacą ci co muszą A inni nie, chore rozwiązanie ale to polityka zagraniczna państw albo spekulacja bo nie jest jedno znaczne że jedni mogą drudzy nie muszą,

 8. Producenci aut elektrycznych na prąd z węgla muszą się bardzo starać i lobbować aby ktokolwiek potrzebował ich produktów. Tak samo jest z fotowoltanika, soja i produkcja papieru (na torby, rurki i patyczki), która spadła po popularyzacji gazet elektronicznych, które wyparły papierowe.

 9. Pozdrawiam twórcę programu i powiem tyle że ekologia w wydaniu elektrycznych aut w naszym kraju to tak jak system kaucji za butelki po napojach ,teoretycznie jest. Prawda jest taka że ekologia to mit tylko w naszych głowach

 10. Elektryczne samochody to oszustwo- nie są wogule bardziej ekologiczne od spalinowych wręcz gorszej dewastują srodowisko. Baterie z których nic nie da się odzyskać . Hodzi o kasę i kontrolę .- już dziś 90 procent bateri jest tak zakodowana że nawet wymiana baterii na inna sprawną z innego modelu nie pozwoli dalszej jazdy .bez wizyty w serwisie i zapłaty olbrzymich pieniędzy które dyskwalifikuje tą baterię jako część zamienną. I serwisu proponuję swoją baterię a tamtą na złom . Oczywiście wynajm . To jest horror . Jeszcze sobię niezdajecie sprawy w co wdepnelismy . Ludzkie bez technicznego wiedzy myślą ojej to jest Super elektryki., bo nie wiedzą o co tutaj hodzi . Są technologie pozwalające rozwiązać wszystkie problemy ale kto by potem zarabiał.i na czym.

 11. Oglądam vlog o aucie elektrycznym. Koleś chciał przejechać 200 kilometrów. Wybaczcie ale takiego pierdololo, żeby przejechać 200 kilometrów jeszcze nie widziałem. Jakieś aplikacje instaluje to dla ładowania dla Orlenu inną dla czegoś tam jeszcze inną. Jakąś do planowania trasy z ładowarkami. Jakieś aplikacje dla aktywacji stacji ładujących, planowanie trasy bo musi być ładowarka. Przez to, że międzyładowanie to godzina dłużej. Koleś w kurtce bo ogrzewania nie włączy bo zasięg spada. A potem wylicza jak to w porównaniu z dizlem taniej. Niech porówna ceny z autkiem z gazem. Autko z gazem tylko 25% drożej przy spalaniu 7 litrów i przy ładowaniu samochodu za normalną stawkę szybkiego ładowania. No proszę was. To jeszcze nie czas na tanie elektryki. Ja mam się stresować, że nie dojadę do babci 200 kilometrów? I planować… PLANOWAĆ tą podróż bo mi się auto rozładuje? Hahaha… wybaczcie. Jak auto nie jest w stanie pokonać bez przeszkód 200 kilometrów to jest to zabawka.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Post

Samochód nie reagował na przekręcenie kluczyka! #Mobilni_Mechanicy

Samochód nie reagował na przekręcenie kluczyka! #Mobilni_MechanicySamochód nie reagował na przekręcenie kluczyka! #Mobilni_Mechanicy

Oglądaj „Mobilni Mechanicy” w niedzielę o godz. 14:00 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/mobilni-mechanicy-odcinki,29770/odcinek-1,S03E01,232357 Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/c/TVNTurbo?sub_confirmation=1 „Mobilni mechanicy” po raz kolejny wyruszą w drogę, by ratować z

eskişehir eskort - eskort eskişehir - mersin eskort - izmir eskort - eskort bursa - adana eskort - eskort adana - eskort