Puppy Patrol 🐶 Szczenięta 🐶 Serwis Samochodowy 🐶 gra przygodowa

Puppy Patrol 🐶 Szczenięta 🐶 Serwis Samochodowy 🐶 gra przygodowaZagraj w grę Puppy 🐶 Cartoon gra dla dzieci
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.PSVGamestudio.CarServicePuppies&utm_source=YouTube

Samochody bardzo nam pomagają. Nawet patrol szczeniaka ma samochody. Miliony samochodów działa tak bardzo, aby nasze życie było łatwe i wygodne. Ale samochody również potrzebują pomocy. Samochody, jak każdy normalny żywy organizm, lubią jeść coś smacznego. Jedzą paliwo, które można kupić w stacjach patrolowych. One też zachorują, gdy silnik lub ważna część nie działają poprawnie. Ale nasze życie zależy od zdrowia samochodu, którego używamy codziennie. Samo zdrowy i nie uszkodzony samochód nigdy nie będzie miał wypadku. Dlatego musi być regularnie naprawiana. Aby samochód był zdrowy, patrol puppy otworzył serwis samochodowy!

Darmowe gry dla chłopców są odnowione z ekscytującą nową grą. Dzieci Car Service i szczeniak patrol czeka na nowych pracowników! Zacznijmy od stacji patrolowej i serwisu opon. Let’s służyć samochodów i uzyskać pieniądze od zadowolonych klientów. Gdy te dwie usługi nie wystarczy, otworzymy warsztat, myjnię samochodową i farbę samochodową. Nasz serwis samochodowy daje kompleksową i poważną naprawę do każdego samochodu! Pułap patrolowania dużo pracy, aby uszczęśliwić. Samochód nie jest tak łatwe, wymaga całej uwagi i umiejętności! Warsztat pomaga nam znaleźć złamane części i zmienić je na nowe. Serwis opon naprawia wszystko, co związane jest z kołami. Myjnia samochodowa pomaga myć samochód i wziąć ciepły prysznic. I farba samochodowa pomaga wybrać nowe jasne kolorowe ubrania. A więc zacznijmy! Czekają na Ciebie samochody dla dzieci i naprawa samochodów!

Wypróbuj darmową grę dla chłopców! Twoje dziecko na pewno chce opiekować się samochodami. Bądź na bieżąco, śledź patrol szczeniaka i spraw, aby dzieci szczęśliwe, kiedy grasz z nimi.

#Samochód #Szczeniak #Poprawa #samochody #garaż #paliwo #Darmowy #Gry #boys #Szczenięta #Serwis #Samochodowy #Wózki #mycia #szafie

Importowane z Youtube

admin: