Potrzebna Ci szybka ładowarka? Ładowarka sieciowa 3xUSB Baseus (CCALL-BH01) | Test i Recenzja

Potrzebna Ci szybka ładowarka? Ładowarka sieciowa 3xUSB Baseus (CCALL-BH01) | Test i RecenzjaCeny:
Kabel: http://bit.ly/BaseusKabelUSB-C
Ładowarka: http://bit.ly/BaseusŁadowarka3xUSBczarna

Jeśli poszukujecie ładowarki obsługującej szybkie ładowanie, to znalazłem dla Was ciekawą alternatywę oryginalnych ładowarek do smartfonów. Cenowo bardzo ta konfiguracja mi się podoba, bo naprawdę jest to porządny produkt, który sprawdza się u mnie świetnie.

Początkowo byłem sceptycznie nastawiony do chińskich firm z takimi akcesoriami, ale Baseus robi na mnie ogromne wrażenie. Wszystko co udało mi się od nich przetestować było wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dodatkowo ich produkty działają tak jak należy.

Polecam tę ładowarkę osobom, które tak jak ja, borykają się z milionem kabli do ładowania. Uwierzcie, że czasem już nie chciało mi się przepinać wszystkich kabelków i zastanawiać się, co będę musiał podpiąć później, żeby na rano mieć wszystko naładowane. Tutaj ten problem rozwiązał się w znacznej części, bo przy zajęciu tylko jednego gniazdka, ładuję aż trzy urządzenia naraz.

Dodatkowo szybkie ładowanie działa naprawdę okej – jak możecie zauważyć na filmiku, jest ono nieznaczenie wolniejsze od oryginalnej ładowarki Samsunga. Także tutaj duuuuży plus, bo takich „szybkich” ładowarek miałem już kilka i większość po prostu „szybko” nadawała się do wymiany.

Tak czy siak – dajcie znać co sądzicie o produktach tego producenta? Chcecie abym przetestował coś jeszcze od nich? Macie jakieś pytania odnośnie tego zestawu? Piszcie w komentarzach!

Linki do Social-Media:
Instagram: http://bit.ly/InstagramSzymonKosek
Facebook: http://bit.ly/facebookSzymonKosek
Linkedin: http://bit.ly/LinkedinSzymonKosek
Twitter: http://bit.ly/TwitterSzymonKosek

Importowane z Youtube

admin: