Pomoc Drogowa 516-737-414 Sosnowiec Laweta Hol

Pomoc Drogowa 516-737-414 Sosnowiec Laweta Holhttp://www.twojapomocdrogowa.com.pl

Pomoc Drogowa Sosnowiec Laweta ( Auto-Naprawa ) to firma z długoletnim doświadczeniem, działająca na rynku od 2000 roku, założona z pasji do motoryzacji. Właściciel firmy, Mariusz Skibiński jeszcze w latach 90-tych zdał egzamin czeladniczy, a bogatą praktykę zawodową w zakresie mechaniki pojazdowej zdobywał m.in. naprawiając auta powypadkowe. Obecnie Auto-Naprawa Pomoc Drogowa świadczy usługi w zakresie całodobowej pomocy drogowej w Sosnowcu. Wsparcie kierowcy na miejscu kolizji, wypadku, zwykłej awarii czy też holowanie uszkodzonych samochodów na lawecie to nasza codzienność.

W odpowiedzi na zgłoszenie doświadczony i wysoko wykwalifikowany mobilny mechanik twojej pomocy dojeżdża w miejsce wskazane przez klienta, zapewniając pomoc na przykład w awaryjnym otwieraniu auta po zatrzaśnięciu kluczyków, naładowaniu akumulatora, awaryjnym odpaleniu samochodu w mroźny poranek czy też drobnych pracach mechanicznych. Jeśli potrzebna jest laweta – w Będzinie Sosnowcu Jaworznie Sławkowie oluszu twojapomocdrogowa.com działa szybko, sprawnie i tanio.

W ciągu szesnastu lat działalności firma zdobyła duże doświadczenie w obszarze usług Auto Naprawy Powypadkowej pomocy drogowej, a nasi pracownicy są uznawani za ekspertów w branży. W styczniu 2013 roku na łamach magazynu Auto Świat ukazał się artykuł, w którym Mariusz Skibiński opowiadał o kulisach swojej codziennej pracy, udzielając czytelnikom praktycznych wskazówek na temat profesjonalnych zachowań na drodze.

Twojapomocdrogowa.com wykonuje usługę zawsze sprawnie i bezpiecznie, bez utrudnień dla uczestników ruchu drogowego. Działamy całodobowo przez siedem dni w tygodniu, ponieważ doceniamy komfort i cenny czas naszych klientów. Pomożemy wyjść Państwu nawet z najgorszej opresji, którymi są wypadki, awarie czy stłuczki samochodowe. O naszej jakości i skuteczności przekonały się setki naszych klientów. Wystarczy jeden telefon, aby uzyskać profesjonalną i kompleksową pomoc.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą Naszej pomocy: holowanie lawetą w Sosnowcu czy dojazd mobilnego mechanika do klienta i naprawa pojazdu na miejscu awarii to tylko niektóre z pozycji w ofercie twojejpomocydrogowej. Jesteśmy przekonani, że rzetelność naszych pracowników, natychmiastowa reakcja na zgłoszenie i kompleksowe działania podejmowane w zakresie pomocy drogowej w pełni spełnią Państwa oczekiwania. twojapomocdrogowa.com cieszy się dużym uznaniem wśród klientów i wiele osób zgłasza się do nas z polecenia. Nasz telefon alarmowy 516-737-414 jest czynny 24h na dobę.
Współpracujemy z towarzystwami ubezpieczeniowymi
PZU Warta Hestia TUZ Gothear Allianz Generali MTU Uniqa
Auto Zastępcze
Korzystając z oferty naszej firmy wynajmują Państwo auto zastępcze bezgotówkowo. Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za uzyskanie zapłaty od ubezpieczyciela sprawcy wypadku!

Dlaczego warto skorzystać z oferty naszej firmy?

Wynajmujący auto zastępcze w naszej firmie nie ponoszą Państwo kosztów wynajmu pojazdu zastępczego.
Koszty wynajmu auta zastępczego rozliczamy z Ubezpieczycielem sprawcy wypadku bezpośrednio
Nie pobieramy kaucji
Do zawarcia umowy wystarczy podanie numeru szkody oraz wskazanie Towarzystwa Ubezpieczeniowego sprawcy kolizji.
Samochód zastępczy dostarczamy i odbieramy pod wskazany adres.
Podczas korzystania z samochodu nie obowiązuje limit kilometrów.

Pomoc Drogowa Bedzin Będzin
Pomoc Drogowa Sosnowiec
Pomoc drogowa Olkusz
Pomoc drogowa Jaworzno
Pomoc drogowa sławków
pomoc drogowa czeladz
Najniższe ceny w Sosnowcuj!
Pomoc drogowa,
Holujemy wszystkie pojazdy,
Obsługa Assistance,
Awaryjne uruchamianie auta za pomocą kabli,
Przewóz każdego typu,
Zmiana koła,
Dowóz paliwa,
Wykonujemy drobne naprawy na miejscu awarii,
Wyciąganie z rowu, błota, śniegu,
Pomoc techniczna na terenie sosnowca,
Holowanie na lawecie na terenie Sosnowca,
Holowanie z autostrady A4 i dróg szybkiego ruchu 94 i S1,
Wyjazdy po samochody za granicę
Bukowno Bolesław Klucze chrzanów Lędziny Tychy Bielsko Biała Zakopane Wojkowice koscielne Karsów Siemianowice ślaskie koziegłowy Śiewierz Pyrzowice Łazy Zawiercie Poręba Podzamcze
Myszków Brudzowice Wrocław Opole Kraków Sanok Rzeszów Wieliczka Bochnia Brzesko Tarnów Katowice Żory Ostrawa Zilina

W pełni prfesjonalna Pomoc Drogowa w Sosnowcu i jego okolicach, jesteśmy najszybsi i najtańsi w mieście Sosnowiec. Nasz telefon alarmowy 516-737-414 czynny jest całą dobę przez siedem dni w tygodniu. Nasza Auto Pomoc Drogowa świadczy usługi Lawetowania od lat, nasza firma stawia na wieczny rozwój poto aby zapewnić naszym klientom maksymalny komfort oferowanej usługi. Czas dojazdu naszego holownika od zgłoszenia to zaledwie kilka minut. Nasz tabor pojazdów pozwala na

Importowane z Youtube

admin: