Loading…

Mobilny Mechanik Warszawa

Warsztat Samochodowy - Mobilny Mechanik Warszawa – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!
Kontakt
Odc. 37: Andrzej Zaucha - Jazz to jest życie | [podcast biograficzny]

Odc. 37: Andrzej Zaucha – Jazz to jest życie | [podcast biograficzny]Andrzej Zaucha to jeden z najzdolniejszych wokalistów w historii polskiej muzyki rozrywkowej. Zapraszam do wysłuchania opowieści o jego miłości do muzyki, nie zawsze łatwym życiu oraz jego tragicznym końcu.

Polska na Faktach na Facebooku: https://www.facebook.com/PolskaNaFaktach

Polska na Faktach na Instagramie: https://www.instagram.com/polska_na_faktach_podcast/

Informacje na temat podcastów kryminalnych różnych polskich twórców znajdziecie na profilu True Crime Poland: https://www.facebook.com/truecrimepoland

Muzyka:
Man Down by Kevin MacLeod
Link: https://incompetech.filmmusic.io/song/4016-man-down
License: http://creativecommons.org/licenses/by/4.0/

Źródła, z których korzystałam podczas przygotowywania odcinka:

Książki:

„Krótki szczęśliwy żywot”, Małgorzata Bogdanowicz
„Życie, bierz mnie. Biografia Anadrzeja Zauchy”, Jarek Szubrycht
„Serca bicie. Biografia Anrdzeja Zauchy”, Piotr Baran i Katarzyna Olkowicz
„Być dzieckiem legendy”, Małgorzata Pułczykowska
„Zbrodnie z namiętności”, Sławomir Koper

Materiały video:
Pamiętasz Jędrek – film dokumentalny o Andrzeju Zausze (1992) – CDA
Andrzej Zaucha – Portret artysty [film dokumentalny] – CDA
Pan Twardowski – Musical – YouTube
Benefis Andrzeja Zauchy w Teatrze Stu (1989) 720p – CDA
Taka miłość się nie zdarza: Andrzej Zaucha – CDA

Kanał na YouTubie @Andrzej Zaucha
Profil na Facebooku https://www.facebook.com/AndrzejZauchaKRK

Artykuły online:

1.Wspominamy Zuzannę Leśniak. Morderstwo, które wstrząsnęło Polską | Zuzanna Leśniak, Ives Goulais, Andrzej Zaucha, Teatr STU, Janusz Michalik, Teatr NSA | Sądeczanin.info
2.Wszystkie stworzenia duże i małe | Bufet PRL
3.Zabójca Andrzeja Zauchy na wolności. „Byłem słabym człowiekiem, stałem się potworem” – WP Wiadomości
4.Zabójca Andrzeja Zauchy pracuje w TVP. Udzielił im wywiadu – WP Gwiazdy
5.Żona Zauchy podejrzewała romans. „Andrzejowi na kolana wskoczyła!” – WP Gwiazdy
6.Zabójca Zauchy już na wolności – WP Wiadomości
7.”Przewidywał to nieszczęście”. Przyjaciele Zauchy o jego zabójstwie – WP Gwiazdy
8.Zabójca Andrzeja Zauchy pracuje w TVP? Zaskakujące rewelacje prasy o Yvesie Goulais – NewsBook
9.Zabójca Zauchy w TVP. Wystąpił w „Pytaniu na śniadanie” – o2 – Serce Internetu
10.”Życie, bierz mnie. Biografia A. Zauchy”. Książka próbuje rzucić nowe światło na śmierć – Fragmenty Książek
11.Artystyczne oblicza Andrzeja Zauchy w latach 80. (Część 2) | meakultura.pl
12.Zabójca Andrzeja Zauchy pracuje w TVP. W najnowszym wywiadzie wrócił do dnia okrutnej zbrodni | Viva.pl
13.Zabójca Andrzeja Zauchy przebywa na wolności. Jak wygląda jego życie? | Viva.pl
14.Zabójca Andrzeja Zauchy udzielił wywiadu TVP. „Ogromny szok” – Plejada.pl
15.Wiadomość od Yvesa Goulaisa w ”Pytaniu na śniadanie”. To z jego rąk zginął Andrzej Zaucha
16.Miłość, zazdrość i zbrodnia. Zginął, ale ciągle go… ▷ Andrzej Zaucha ▷ Cotojest
17.Zbrodnia i kara w Krakowie-Życie Yvesa Goulais – BESTA FILM Stanisław Krzemiński
18.Zbrodnia i kara w Krakowie-Andrzej Zaucha: 30. rocznica śmierci. „Ja jestem facet, co w saksofon dmie!” – Muzyka w INTERIA.PLŻycie Yvesa Goulais – BESTA FILM Stanisław Krzemiński
19.Andrzej Zaucha i biografia „Życie, bierz mnie”. Jarek Szubrycht: Wydawało się, że w lata 90. wejdzie jako hegemon
20.Zazdrość i zbrodnia. 25 lat temu zginął Andrzej Zaucha – plus.gazetakrakowska.pl
21.Aktualności: Andrzej Zaucha | Muzeum Polskiej Piosenki W Opolu – Aktualności z polskiej sceny muzycznej, wystawy i zajęcia edukacyjne
22.Kim był Andrzej Zaucha? Piękne życie, tragiczna śmierć – Dzień Dobry TVN
23.Tragedia. Andrzej Zaucha zginął 30 lat temu. Nieznana twarz artysty – Sport
24.Andrzej Zaucha: tragiczna śmierć z ręki męża swojej wybranki. Ostatnie chwile artysty – Plejada.pl
25.Andrzej Zaucha i Zuzanna Leśniak zginęli z rąk Yvesa Goulaisa. Żona, śmierć, córka – Kobieta
26.Tatuatorka, która składa klocki Lego. Mówi, że wciąż nie dorosła | Dziennik Polski
27.Zuzanna Leśniak: Krakowska aktorka została zastrzelona przez zazdrosnego męża. To z jej powodu zginął Andrzej Zaucha… – pomponik.pl

Importowane z Youtube Zajmujemy się diagnozowaniem oraz naprawą układów elektronicznych silników benzynowych i diesla. Jednym z takich warsztatów jest nasza firma. Zatrudniamy mechaników doskonale zaznajomionych z technologią pojazdów Opla, którzy są w stanie zidentyfikować i naprawić zarówno standardowe, jak i bardziej zaawansowane usterki i awarie w tych samochodach. Wyraźnym atutem jest wysoki poziom kwalifikacji i duże doświadczenie zawodowe naszych mechaników. W rezultacie wszystkie prace są wykonywane z dokładnością, wydajnością i szybkością.

Wykonujemy:

odczyt informacji ECU
odczyt błędów
kasowanie błędów
regulacje
aktywacje elementów wykonawczych
kodowanie wtryskiwaczy

Serwis samochodowy w Warszawie (Polska)
Każdy właściciel samochodu zdaje sobie sprawę, że utrzymanie pojazdu w dobrym stanie i planowanie regularnej konserwacji są kluczowe dla utrzymania jego sprawności i bezpieczeństwa. Nie da się jednak uniknąć zużycia poszczególnych elementów, a także wystąpienia problemów wymagających drobnych lub znacznych napraw. Potrzebujesz wtedy usług doświadczonego technika, który szybko i prawidłowo naprawi wykryty problem, umożliwiając dalszą eksploatację pojazdu.

Nasza firma zajmująca się naprawami samochodów, zlokalizowana w dogodnej lokalizacji, zajmie się wszystkimi aspektami naprawy i konserwacji pojazdów, w tym diagnostyką i wymianą zużytych części, w sposób wydajny i kompetentny. Warszawskie Centrum Obsługi Pojazdów znajduje się na warszawskiej Woli i obsługuje głównie klientów z tej okolicy i okolic.

Mechanik samochodowy z dużym doświadczeniem w Warszawie
Dbamy o to, aby nasi klienci otrzymali kompleksową obsługę, a także fachową pomoc w przypadku problemów z pojazdem. Wszyscy w naszym zespole mają nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale także rozległą wiedzę na temat mechaniki pojazdów, w tym zarówno samochodów zaawansowanych technologicznie, jak i starszych modeli samochodów.
Przed przystąpieniem do jakichkolwiek prac przeprowadzamy pełną diagnostykę, aby móc dokładnie zidentyfikować źródło awarii i jak najszybciej ją wyeliminować, unikając konieczności obciążania klienta dodatkowymi usługami.
Wśród usług świadczonych przez naszą firmę naprawy samochodów są:

– wykonywanie napraw samochodów wszystkich marek i modeli,
– regularna wymiana zużytych części, – naprawa układów i podzespołów chłodzenia, układu kierowniczego, hamulcowego i innych oraz
Ponadto świadczymy kompleksowe usługi wulkanizacyjne.
– montaż instalacji LPG; – wykonywanie przeglądów okresowych.
Ponadto nasza naprawa samochodowa wyposażona jest w specjalistyczny sprzęt i systemy diagnostyczne, które umożliwiają mechanikowi dokonywanie drobnych poprawek lakierniczych i innych czynności obsługowych w celu utrzymania pojazdu w dobrym stanie. Zależy nam nie tylko na zapewnieniu najwyższego poziomu obsługi, ale także na tym, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z wykonanych napraw. Dzięki temu nasza firma zajmująca się naprawami samochodów korzysta tylko ze sprawdzonych części zamiennych renomowanych producentów. Jeśli szukasz najlepszego warsztatu samochodowego w okolicy Warszawy, skontaktuj się z nami!

TWÓJ SAMOCHÓD JEST W DOBRYCH RĘKACH.
Zależy nam na Twoim optymalnym bezpieczeństwie i przyjemności, dlatego każdą naprawę traktujemy jako wyjątkową sytuację. Identyfikujemy źródło usterek na podstawie objawów, historii pojazdu i częstotliwości użytkowania, aby zapobiec kolejnym problemom i zapewnić, że pojazd jest gotowy do jazdy i nie wrócisz do nas z takim samym uszkodzeniem.

Kontaktujemy się z Państwem na bieżąco, aby na bieżąco informować Państwa o postępach naprawy oraz organizować wszelkie niezbędne informacje.
Zadzwoń lub zostaw wiadomość, a odezwiemy się najszybciej jak to możliwe! Co powinieneś regularnie zmieniać w swoim samochodzie?
Każdy kierowca powinien pamiętać, że części i płyny robocze należy regularnie wymieniać. Przede wszystkim raz w roku należy wymieniać olej silnikowy i filtr oleju, a także filtry paliwa, powietrza i kabinowe. Wszystko zależy jednak od tego, jak często samochód jest używany i ile kilometrów dziennie pokonuje. Sugeruje się wymianę oleju i filtrów co 20 tys. kilometrów, ale wymiana co 15 tys. kilometrów jest bezpieczniejszym wyborem – zwłaszcza jeśli auto przejedzie dystans w mniej niż rok.

Ważnymi elementami są również klocki i tarcze hamulcowe, które zużywają się podczas postoju pojazdu. Jeśli nie ma rozpraszających dźwięków, można je wymienić po około 30 – 50 tysiącach przejechanych kilometrów (km) (w zależności od jakości użytych części). Podczas hamowania słychać zgrzytanie, co oznacza, że ​​klocki hamulcowe nie są już ścierane i należy je wymienić na nowe. Jazda z takimi klockami hamulcowymi powoduje nie tylko szybkie zużycie tarcz hamulcowych, ale również jest niezwykle niebezpieczna!

Należy również pamiętać o regularnej wymianie rozrządu, zgodnie z zaleceniami producenta. Z powodu tej częstotliwości awarii pasek rozrządu może spowodować znaczne uszkodzenie silnika. Ważne elementy, o których powinien pamiętać kierowca: olej w skrzyni biegów (co 60-80 tys. km), opony (sezon po sezonie i przy zużytym bieżniku) oraz akumulator (co 60-80 tys. km). ). Jakiego oleju silnikowego powinienem używać w swoim samochodzie?
Na rynku dostępne są trzy rodzaje olejów: syntetyczne, półsyntetyczne i mineralne. Większość różnic wynika z różnic w składzie, a mianowicie ilości zawartych baz olejowych i substancji uszlachetniających (dodatków). Syntetyczne oleje silnikowe są obecnie najpopularniejszymi i powszechnie dostępnymi olejami silnikowymi, ponieważ zostały zaprojektowane z myślą o zaspokojeniu potrzeb i wymagań nowoczesnych silników. Jego formuły działają znacznie lepiej, zachowują swoje właściwości zarówno w wysokich, jak i niskich temperaturach, utrzymują silnik w czystości, zmniejszają tarcie i zużycie części i paliwa oraz redukują osady w komorze spalania, a także inne korzyści.

Istnieje również unikalna terminologia, którą można spotkać na olejach, taka jak 0W, 15W, 60 i tak dalej. Służą do opisu lepkości oleju, który stanowi barierę dla pływania. Litera W wskazuje lepkość w niskich temperaturach, podczas gdy litera N wskazuje na brak lepkości w wysokich temperaturach. Najczęściej stosowanymi obecnie smarami są uniwersalne, wielosezonowe oleje, które dobrze sprawdzają się zarówno w warunkach letnich, jak i zimowych. Niższa wartość oznacza zmniejszoną lepkość, która nie powoduje obniżenia osiągów silnika. Z drugiej strony wyższa lepkość zapewnia skuteczniejszą ochronę silnika przed zużyciem. Naprawa samochodu z ubezpieczeniem OC – jak się do tego zabrać poprawnie.
Istnieje możliwość, że samochód zostanie naprawiony na warunkach ubezpieczenia drugiego kierowcy, jeśli to on w pierwszej kolejności ponosi winę za zdarzenie. Z kolei kierowca, którego samochód uległ uszkodzeniu, ma możliwość wyboru między dwoma rodzajami płatności: gotówką (tzw. rozliczenie kosztowe) i bezgotówkową. W zależności od okoliczności pierwszego kierowca otrzyma odszkodowanie za szkodę, której wysokość ustali ekspert. Kierowca zamiast płacić gotówką przywozi swój samochód do warsztatu samochodowego, a po wykonaniu usługi warsztat rozlicza się z ubezpieczycielem, od którego otrzymał polisę, zgodnie z prawem.

Dodaj komentarz

eskişehir eskort - eskort eskişehir - mersin eskort - izmir eskort - eskort bursa - adana eskort - eskort adana - eskorteskişehir eskort - eskort eskişehir - mersin eskort - izmir eskort - eskort bursa - adana eskort - eskort adana - eskorteskişehir eskort - eskort eskişehir - mersin eskort - izmir eskort - eskort bursa - adana eskort - eskort adana - eskort Call Now ButtonZadzwoń!