Loading…

Mobilny Mechanik Warszawa

Warsztat Samochodowy - Mobilny Mechanik Warszawa – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!
Kontakt
NIESAMOWITE rzeczy NAGRANE przez DRONY

NIESAMOWITE rzeczy NAGRANE przez DRONY1
Ten mężczyzna z Rosji został nagrany przez drona
2
Ci ludzie zostali postrzeleni z drona!
3
Niektórzy są naprawdę pomysłowi tak jak ten mężczyzna który jest tak leniwy że przyczepił swojego psa do drona
zobacz co się stalo
nie martwcie się film jest fałszywy i całkiem zabawny!
4
Ten mężczyzna sprawdzał jak wysoko może leciec jego dron
wznosił się coraz to wyżej tuż obok ogromnego wiatraka
i przypadkiem odkrył to
5
Temu dronowi wyczerpały się baterię tuż nad jeziorem
ale na szczęście ten mezczyzna jest niesamowicie szybki
wskoczył do wody aby uratować drona
6
Pamiętacie pożary w Kalifornni
to mrożący krew w żyłach film nagrany przez drona
przedstawia spalone miasto
7
Ten mężczyzna znalazł małą osane imigrantów o której nikt nie miał pojęcia
wyobraź sobie że masz sąsiadów o których istnieniu nawet nie wiedziałeś
8
Wyglada na to że ktoś próbuje sfilmować tę kobietę stojącą przy basenie
ale dron posunął się za daleko i stało się to
9
Dron lecący nad rzeką Tay w Szkocji zdołał sfilmować wrak statku
wrak był kiedyś amerykańskim okrętem wojennym
10
Ten dron przyciągnął uwagę grupy tygrysów ponieważ podleciał zbyt blisko
jeden z tygrysów nawet podskoczył na taką wysokość i zrobił to
11
Klauny są straszne
zwłaszcza jeśli widzisz jednego stojącego samotnie
na pustym polu kukurydzy pośrodku niczego
własnie to zauważył operator drona
chciał zrobić tylko kilka ujęć kukurydzy
kiedy nieoczekiwanie znalazł badzo przerażającego klauna który zaczął biec w kierunku lasu kiedy zobaczył drona
12
Na tym filmie dzielni farmerzy próbują opanować pożar tworząc linie która oddzieli płomienie od pola
zostało to doskonale uchwycone za pomocą tego drona
13
Zespół naukowców z National Geographic poświecił kilka drogich dronów aby nagrać aktywny wulkan
udało się zrobić serię tysięcy zdjęć które możemy teraz oglądać
14
Ten mężczyzna latał swoim dronem i przypadkowo nagrał kobiete opalającą się na dachu
kobieta była niesamowicie zaskoczona
15
tutaj ktoś odkrył nie jeden nie dwa ale kilkadziesiąt posągów prezydentów
16
No dobrze
ten film nie został nagrany przez drona ale wciąż jest interesujący
widać jak dron startuje i nagle dzieje się to
17
To nagranie zrobione przez drona rzuciło trochę światła na legendę o czarnookiej dziewczynce Kennetha Goni
Udało się nagrać postać ubraną na biało stojącą na skraju lasu
18
Ten operator drona postanowił odkryc sekrety fabryki mięsa
wleciał dronem nad zakład mając nadzieje że uchwyci to w jaki sposób działa i funkcjonuje fabryka
Odkrył więcej niż się spodziewał
kiedy zobaczył cztery zbiorniki wypełnione zwierzęcymi odchodami był w szoku
19
to nagranie przedstawia biesiadujących niedźwiedzi polarnych
jedzą morsy i wyglądają tak jakby nie jadły od kilku dobrych dni

NIESAMOWITE rzeczy NAGRANE przez DRONY
FILM MA ZAPEWNIĆ ROZRYWKĘ! OGLĄDAJ Z DYSTANSEM ^^ ◉_◉

INSTAGRAM: pafi.youtube ◉_◉
moje inne kanały
– quality studio
– NIESAMOWITE

donate! https://tipply.pl/u/pafi
mój fejs- PaFi ◉_◉
snap-patryk910500 ◉_◉
email:patryk910500@gmail.com ◉_◉

Importowane z Youtube Zajmujemy się diagnozowaniem oraz naprawą układów elektronicznych silników benzynowych i diesla. Jednym z takich warsztatów jest nasza firma. Zatrudniamy mechaników doskonale zaznajomionych z technologią pojazdów Opla, którzy są w stanie zidentyfikować i naprawić zarówno standardowe, jak i bardziej zaawansowane usterki i awarie w tych samochodach. Wyraźnym atutem jest wysoki poziom kwalifikacji i duże doświadczenie zawodowe naszych mechaników. W rezultacie wszystkie prace są wykonywane z dokładnością, wydajnością i szybkością.

Wykonujemy:

odczyt informacji ECU
odczyt błędów
kasowanie błędów
regulacje
aktywacje elementów wykonawczych
kodowanie wtryskiwaczy

Serwis samochodowy w Warszawie (Polska)
Każdy właściciel samochodu zdaje sobie sprawę, że utrzymanie pojazdu w dobrym stanie i planowanie regularnej konserwacji są kluczowe dla utrzymania jego sprawności i bezpieczeństwa. Nie da się jednak uniknąć zużycia poszczególnych elementów, a także wystąpienia problemów wymagających drobnych lub znacznych napraw. Potrzebujesz wtedy usług doświadczonego technika, który szybko i prawidłowo naprawi wykryty problem, umożliwiając dalszą eksploatację pojazdu.

Nasza firma zajmująca się naprawami samochodów, zlokalizowana w dogodnej lokalizacji, zajmie się wszystkimi aspektami naprawy i konserwacji pojazdów, w tym diagnostyką i wymianą zużytych części, w sposób wydajny i kompetentny. Warszawskie Centrum Obsługi Pojazdów znajduje się na warszawskiej Woli i obsługuje głównie klientów z tej okolicy i okolic.

Mechanik samochodowy z dużym doświadczeniem w Warszawie
Dbamy o to, aby nasi klienci otrzymali kompleksową obsługę, a także fachową pomoc w przypadku problemów z pojazdem. Wszyscy w naszym zespole mają nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale także rozległą wiedzę na temat mechaniki pojazdów, w tym zarówno samochodów zaawansowanych technologicznie, jak i starszych modeli samochodów.
Przed przystąpieniem do jakichkolwiek prac przeprowadzamy pełną diagnostykę, aby móc dokładnie zidentyfikować źródło awarii i jak najszybciej ją wyeliminować, unikając konieczności obciążania klienta dodatkowymi usługami.
Wśród usług świadczonych przez naszą firmę naprawy samochodów są:

– wykonywanie napraw samochodów wszystkich marek i modeli,
– regularna wymiana zużytych części, – naprawa układów i podzespołów chłodzenia, układu kierowniczego, hamulcowego i innych oraz
Ponadto świadczymy kompleksowe usługi wulkanizacyjne.
– montaż instalacji LPG; – wykonywanie przeglądów okresowych.
Ponadto nasza naprawa samochodowa wyposażona jest w specjalistyczny sprzęt i systemy diagnostyczne, które umożliwiają mechanikowi dokonywanie drobnych poprawek lakierniczych i innych czynności obsługowych w celu utrzymania pojazdu w dobrym stanie. Zależy nam nie tylko na zapewnieniu najwyższego poziomu obsługi, ale także na tym, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z wykonanych napraw. Dzięki temu nasza firma zajmująca się naprawami samochodów korzysta tylko ze sprawdzonych części zamiennych renomowanych producentów. Jeśli szukasz najlepszego warsztatu samochodowego w okolicy Warszawy, skontaktuj się z nami!

TWÓJ SAMOCHÓD JEST W DOBRYCH RĘKACH.
Zależy nam na Twoim optymalnym bezpieczeństwie i przyjemności, dlatego każdą naprawę traktujemy jako wyjątkową sytuację. Identyfikujemy źródło usterek na podstawie objawów, historii pojazdu i częstotliwości użytkowania, aby zapobiec kolejnym problemom i zapewnić, że pojazd jest gotowy do jazdy i nie wrócisz do nas z takim samym uszkodzeniem.

Kontaktujemy się z Państwem na bieżąco, aby na bieżąco informować Państwa o postępach naprawy oraz organizować wszelkie niezbędne informacje.
Zadzwoń lub zostaw wiadomość, a odezwiemy się najszybciej jak to możliwe! Co powinieneś regularnie zmieniać w swoim samochodzie?
Każdy kierowca powinien pamiętać, że części i płyny robocze należy regularnie wymieniać. Przede wszystkim raz w roku należy wymieniać olej silnikowy i filtr oleju, a także filtry paliwa, powietrza i kabinowe. Wszystko zależy jednak od tego, jak często samochód jest używany i ile kilometrów dziennie pokonuje. Sugeruje się wymianę oleju i filtrów co 20 tys. kilometrów, ale wymiana co 15 tys. kilometrów jest bezpieczniejszym wyborem – zwłaszcza jeśli auto przejedzie dystans w mniej niż rok.

Ważnymi elementami są również klocki i tarcze hamulcowe, które zużywają się podczas postoju pojazdu. Jeśli nie ma rozpraszających dźwięków, można je wymienić po około 30 – 50 tysiącach przejechanych kilometrów (km) (w zależności od jakości użytych części). Podczas hamowania słychać zgrzytanie, co oznacza, że ​​klocki hamulcowe nie są już ścierane i należy je wymienić na nowe. Jazda z takimi klockami hamulcowymi powoduje nie tylko szybkie zużycie tarcz hamulcowych, ale również jest niezwykle niebezpieczna!

Należy również pamiętać o regularnej wymianie rozrządu, zgodnie z zaleceniami producenta. Z powodu tej częstotliwości awarii pasek rozrządu może spowodować znaczne uszkodzenie silnika. Ważne elementy, o których powinien pamiętać kierowca: olej w skrzyni biegów (co 60-80 tys. km), opony (sezon po sezonie i przy zużytym bieżniku) oraz akumulator (co 60-80 tys. km). ). Jakiego oleju silnikowego powinienem używać w swoim samochodzie?
Na rynku dostępne są trzy rodzaje olejów: syntetyczne, półsyntetyczne i mineralne. Większość różnic wynika z różnic w składzie, a mianowicie ilości zawartych baz olejowych i substancji uszlachetniających (dodatków). Syntetyczne oleje silnikowe są obecnie najpopularniejszymi i powszechnie dostępnymi olejami silnikowymi, ponieważ zostały zaprojektowane z myślą o zaspokojeniu potrzeb i wymagań nowoczesnych silników. Jego formuły działają znacznie lepiej, zachowują swoje właściwości zarówno w wysokich, jak i niskich temperaturach, utrzymują silnik w czystości, zmniejszają tarcie i zużycie części i paliwa oraz redukują osady w komorze spalania, a także inne korzyści.

Istnieje również unikalna terminologia, którą można spotkać na olejach, taka jak 0W, 15W, 60 i tak dalej. Służą do opisu lepkości oleju, który stanowi barierę dla pływania. Litera W wskazuje lepkość w niskich temperaturach, podczas gdy litera N wskazuje na brak lepkości w wysokich temperaturach. Najczęściej stosowanymi obecnie smarami są uniwersalne, wielosezonowe oleje, które dobrze sprawdzają się zarówno w warunkach letnich, jak i zimowych. Niższa wartość oznacza zmniejszoną lepkość, która nie powoduje obniżenia osiągów silnika. Z drugiej strony wyższa lepkość zapewnia skuteczniejszą ochronę silnika przed zużyciem. Naprawa samochodu z ubezpieczeniem OC – jak się do tego zabrać poprawnie.
Istnieje możliwość, że samochód zostanie naprawiony na warunkach ubezpieczenia drugiego kierowcy, jeśli to on w pierwszej kolejności ponosi winę za zdarzenie. Z kolei kierowca, którego samochód uległ uszkodzeniu, ma możliwość wyboru między dwoma rodzajami płatności: gotówką (tzw. rozliczenie kosztowe) i bezgotówkową. W zależności od okoliczności pierwszego kierowca otrzyma odszkodowanie za szkodę, której wysokość ustali ekspert. Kierowca zamiast płacić gotówką przywozi swój samochód do warsztatu samochodowego, a po wykonaniu usługi warsztat rozlicza się z ubezpieczycielem, od którego otrzymał polisę, zgodnie z prawem.

34 thoughts on “NIESAMOWITE rzeczy NAGRANE przez DRONY

 1. i bardzo dobrze ze tygrysy zniszczyly tego drona… dreczenie/niepokojenie dzikich zwierzat zagrozonych wyginieciem powinno byc zagrozone ucieciem jaj… bo chyba takie ego nalezy ukrocic w kroczu, zeby sie nie rozmnazalo

 2. Nie wiem jak trzeba być zjebanym żeby psa przyczepić do drona. I nie wiem jak trzeba być zjebanym żeby się z tego śmiać.
  Porażka 🤦🏾‍♀️🤦🏾‍♀️🤦🏾‍♀️🤦🏾‍♀️

 3. Nie no brak słów… Typie czy ty serio jesteś taki tępy czy po prostu nabijasz sobie wyświetlenia na jeszcze głupszych od ciebie?
  "NIESAMOWITE rzeczy NAGRANE przez DRONY" a potem:
  Fake filmik na którym pies odlatuje przyczepiony do drona.
  Dron uderza w gałąź i spada… WoW niesamowite, naprawdę!
  Dwóch typów uciekających przed dronem z fajerwerkami którego sami odpalili.
  Weź wróć lepiej do szkoły bo kariera youtubera to nie dla ciebie.
  Wisienka na torcie to grafika na tle kanału: Pafi internetowy detektyw xD Chyba troll.

 4. Dobra wszystko wszystkim, ale dajcie mi namiar na biciora który leci tam, gdzie facet z Rosji został nagrany przez drona po czym mewa w drona wleciała XD
  Edit: dron wlecial w mewę 🤔

Dodaj komentarz

eskişehir eskort - eskort eskişehir - mersin eskort - izmir eskort - eskort bursa - adana eskort - eskort adana - eskorteskişehir eskort - eskort eskişehir - mersin eskort - izmir eskort - eskort bursa - adana eskort - eskort adana - eskorteskişehir eskort - eskort eskişehir - mersin eskort - izmir eskort - eskort bursa - adana eskort - eskort adana - eskort Call Now ButtonZadzwoń!