Naprawa układu klimatyzacji | Patryk Mikiciuk, Adam Klimek | Team Total

Naprawa układu klimatyzacji | Patryk Mikiciuk, Adam Klimek | Team TotalKto jechał kiedyś autem bez klimatyzacji w upale powyżej 30 stopni ten wie, że jest to po prostu mordęga. Okazuje się jednak, że naprawa układu klimatyzacji to dość droga impreza, przez co wielu właścicieli tego po prostu nie robi. A szkoda, bo można wykonać to trochę taniej i odrobinę zaoszczędzić. Patryk Mikiciuk z Team Total dorwał starszy egzemplarz Mercedesa i przyjechał nim do warsztatu Adama Klimka, aby ten rzucił na niego fachowym okiem i sprawdził, co można z tym zrobić. Mechanik przypomniał, że na układ klimatyzacji składa się część mechaniczna oraz elektromechaniczna i zanim weźmiemy się do pracy, należy przeprowadzić diagnostykę obu. Do dzieła!

Team Total to miejsce, w którym wszyscy miłośnicy motoryzacji znajdą coś dla siebie. Mamy inspirujące treści i fachowe porady.

TotalEnergies od lat odgrywa istotną rolę w świecie sportów motorowych. Wyścigi i rajdy są dla nas najlepszym źródłem zdobywana doświadczenia, które umożliwia nam prace nad innowacyjnymi produktami. Dzielimy się naszym doświadczeniem z kierowcami, co gwarantuje im optymalną ochronę, niezawodność i wydajność silników. Wszystko po to, aby jako pierwsi mogli minąć linię mety!

TotalEnergies to firma multienergetyczna, która produkuje i sprzedaje energię w skali globalnej: ropę i biopaliwa, gaz ziemny i green gas, odnawialne źródła energii i energię elektryczną. 105 000 naszych pracowników jest zaangażowanych w tworzenie coraz tańszej, czystej, niezawodnej i dostępnej dla jak największej liczby osób energii. Aktywna w ponad 130 krajach firma TotalEnergies stawia na zrównoważony rozwój we wszystkich jego wymiarach, w szczególności w obszarze swoich projektów i operacji biznesowych, które mają przyczynić się do zwiększenia jakości życia ludzi na całym świecie.

Dowiedz się więcej o TotalEnergies: https://www.totalenergies.pl/

https://teamtotal.pl/

https://www.facebook.com/totalenergiespolska/

#TotalEnergies #TeamTotal #Klimatyzacja

Importowane z Youtube

Team TotalEnergies: