Mechanik, warsztat samochodowy, SawaCar

Mechanik, warsztat samochodowy, SawaCarFirma SawaCar oferuje kompleksowe usługi w zakresie napraw samochodów osobowych. Nasz zakład znajdziecie Państwo w miejscowości Sosnowica, na terenie województwa lubelskiego. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Przemysław Sawka.

Prowadzimy warsztat samochodowy, który od początku istnienia zyskał sobie sympatię i zaufanie wielu klientów. Pasja i dokładność, z jaką nasi mechanicy podchodzą do każdego zlecenia, jest gwarancją udanej i rzetelnej naprawy. Gwarantujemy terminowość i profesjonalizm.

W warsztacie SawaCar wykorzystujemy nowoczesny sprzęt wysokiej klasy, aby zapewnić Państwu ponadprzeciętną skuteczność. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, żeby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wierzymy, że precyzyjna diagnoza i starannie wykonana naprawa są kluczem do sukcesu.

Oferujemy naprawy pokolizyjne silnika i zawieszenia, naprawę skrzyni biegów i innych podzespołów. Proponujemy także usługi lakiernicze i blacharskie. Prowadzimy serwis klimatyzacji samochodowej.

Importowane z Youtube

admin: