Kupuj drogo, sprzedawaj drożej. Strategia momentum Sky is the limit w praktyce | Wykład Invest Cuffs

Kupuj drogo, sprzedawaj drożej. Strategia momentum Sky is the limit w praktyce | Wykład Invest Cuffs🔴 Invest Cuffs 2022 – Odbierz swój bezpłatny bilet na największą konferencję o inwestowaniu. Jak inwestować w 2022 roku – waluty, akcje, nieruchomości a może bitcoin? 5000 uczestników, 100 prelegentów. 25-26 marca 2022 w Krakowie: https://www.investcuffs.pl/

Invest Cuffs to doroczne spotkanie zrzeszające branżę rynku inwestycyjnego – akcje, waluty, surowce, kryptowaluty, fundusze inwestycyjne.

Wykład przeprowadził Tomasz Augustynowicz – Inwestor.

Więcej szczegółów w nagraniu.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz 👉 SUBSKRYBUJ NASZE KANAŁY 👉 JEŻELI CI SIĘ PODOBAŁO ZOSTAW ŁAPKĘ ☝️ W GÓRĘ I KOMENTARZ

🔸Comparic Rynki ➡️ https://bit.ly/31qUe1L
🔹Comparic Gospodarka i Polityka ➡️ https://bit.ly/2CJLRnA
🔸Comparic Biznes ➡️ https://bit.ly/3gbXxOG
🔹Comparic News ➡️ https://bit.ly/31thXhQ

Wszystkie treści pojawiające się na naszych kanałach możesz również śledzić na bieżąco na naszym playerze dostępnym na stronie https://comparic24.tv/ oraz w aplikacji na telewizor https://tiny.pl/7c8nx i urządzenia mobilne https://tiny.pl/7c844 📲.
Link na Facebooka: https://www.facebook.com/Comparic24.TV
Link do Twittera: https://twitter.com/comparic24

Miłego oglądania!

————————————————————————————————————–

Prezentowane treści mają wyłącznie charakter informacyjny i prezentują opinie własne autorów. Treści te sporządzone zostały rzetelnie, z należytą starannością i nie stanowią podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych, porady inwestycyjnej ani badań inwestycyjnych w rozumieniu art. 36 Rozporządzenia Delegowanego Komisji (UE) 2017/565 z dnia 25 kwietnia 2016 r. uzupełniającego dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/65/UE w odniesieniu do wymogów organizacyjnych i warunków prowadzenia działalności przez firmy inwestycyjne oraz pojęć zdefiniowanych na potrzeby tej dyrektywy. Autor oraz podmiot rozpowszechniający nie ponoszą odpowiedzialności za wszelkie transakcje, szkody, poniesione wydatki oraz utracone korzyści powstałe w związku z decyzjami inwestycyjnymi podejmowanymi w oparciu te treści.

Informujemy, że inwestowanie na rynkach finansowych może wiązać się z istotnym poziomem ryzyka i wystąpienia znacznych strat zainwestowanych środków finansowych. Ze szczególną rozwagą należy traktować instrumenty finansowe oparte na depozycie zabezpieczającym.

Należy mieć również na uwadze, że historyczne wyniki nie stanowią gwarancji, że przyszłe rezultaty będą podobne.

Importowane z Youtube

admin: