K2 Vapron – magiczny czajniczek do lamp, kubeczek do regeneracji reflektorów [WŁĄCZ NAPISY]

K2 Vapron - magiczny czajniczek do lamp, kubeczek do regeneracji reflektorów [WŁĄCZ NAPISY]K2 Vapron to rewolucyjna metoda regeneracji zniszczonych reflektorów samochodowych, bez konieczności ich demontażu.

Działanie zestawu opiera się na odbudowie przezroczystej warstwy poliwęglanu (najbardziej przeźroczyste tworzywo sztuczne, stosowane do budowy kloszy reflektorów), poprzez naniesienie nowej, płynnej poliwęglanowej powłoki, odbudowującej strukturę klosza lampy.

K2 Vapron to profesjonalny zestaw do regeneracji i zabezpieczenia zniszczonych lamp, popularnie nazywany „czajniczkiem do reflektorów” lub „magicznym czajniczkiem”. Doskonale nadaje się do odnawiania zniszczonych (zmatowiałych, pożółkłych) reflektorów, niezależnie od wieku samochodu i stopnia zniszczenia lamp.

Regeneracja reflektorów za pomocą zestawu K2 Vapron, to najskuteczniejsza i najpewniejsza metoda odnowy powierzchni reflektora.

Zestaw K2 Vapron usuwa wszelkie zarysowania, przebarwienia i zmatowienia. Płynny poliwęglan podgrzewany jest w specjalnym „czajniczku” (kubeczku) , a następnie jego opary nanoszone są na zniszczoną powierzchnię, osadzając się i odbudowując ją. Tak zregenerowane lampy odzyskują swój pierwotny, fabryczny, atrakcyjny wygląd.

Zestaw należy uzupełniać wyłącznie dedykowanym czynnikiem K2 Vapron Refill 600 ml (indeks D7930).

Wyłącznie do użytku profesjonalnego. Zestaw nie nadaje się do regeneracji szklanych reflektorów.

Więcej o zestawie https://k2.com.pl/produkty/k2-vapron?utm_source=yt&utm_medium=b2c
Refill 600 ml https://k2.com.pl/produkty/vapron-refill?utm_source=yt&utm_medium=b2c

magiczny czajniczek, czajniczek do reflektorów, czajniczek do regeneracji reflektorów, kubeczek do reflektorów, kubeczek do reflektorów, regeneracja reflektorów,

Importowane z Youtube

admin: