Duda potrzebował dyferencjału, który wytrzyma moc silnika! #Klimek_vs_Duda

Duda potrzebował dyferencjału, który wytrzyma moc silnika! #Klimek_vs_DudaOglądaj „Klimek kontra Duda” w niedzielę o 14:45 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/klimek-kontra-duda-odcinki,17821/odcinek-3,S03E03,168429
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Adam mocno ruszy z projektem pick-upa – przywiezie na lawecie nadwozie GMC 100 z lat 40. XX wieku, wpadnie na trop dobrze zachowanej nitowanej ramy z lat 50. w okazyjnej cenie, wstępnie rozważy modyfikacje zawieszenia, a potem przymierzy silnik oraz nadwozie do ramy tak, by laserowo wyznaczyć nowe miejsca mocowania podzespołów. Mechanik z Wołomina rozbierze też tylny most by przekonać się, w jakim jest stanie.

Grzesiek postanowi zadbać o odpowiednie zbalansowanie repliki Cobry – za pomocą specjalnej wagi i prowizorycznych amortyzatorów spróbuje właściwe rozłożyć masę. Wpadnie też po inspirację do fabryki w Trześni, produkującej nadwozia na zamówienie marki Shelby. Kolejnymi etapami prac w Ryglicach będą: weryfikacja stanu silnika, wypracowanie koncepcji przeróbki miski olejowej oraz poszukiwania pasującego dyferencjału.

#tvnturbo #klimek #duda

Importowane z Youtube

TVN Turbo: