Drapieżna Alfa Romeo GT 3.2 V6 240KM 2006r z LPG BRC SQ P&D!

Drapieżna Alfa Romeo GT 3.2 V6 240KM 2006r z LPG BRC SQ P&D!Zespół Energy pozdrawia sympatycznego Klienta z Wieliczki! Cieszymy się, że od teraz wydawał będzie nie 660zł na PB na 1 tys. km a jedynie 280zł dzięki LPG! Dojazd do EGP na montaż LPG na PB to koszt 244zł! Koszt powrotu do domu Alfą z LPG na dystansie 370km to jedyne 103zł. To aż 140zł różnicy na korzyść LPG! Energy Gaz Polska – Zakład Specjalizacji LPG zaprasza Klientów z całej Polski. Montaż i Serwis LPG to nasza pasja!

Od dziś Właściciel Alfy Romeo na stacjach będzie zostawiał o połowę mniej pieniędzy! 🙂 Średnie spalanie benzyny – 16 litrów/100km, a LPG tylko 18 litrów na 100km co przyniesie Właścicielowi 380 złotych oszczędności na każde przejechane 1000km! Zbiornik 47 litrowy zapewni zasięg auta na LPG – około 200 kilometrów!

Instalacja gazowa BRC SQ P&D wraz z montażem kosztuje 4600zł, ale dzięki LPG wystarczy pokonać dystans 12100 km aby zwróciła się w 100% inwestycja na montaż poniesiona.

Zapraszamy do odwiedzenia galerii z realizacji montażu Autogazu do Alfy Romeo! http://www.egp.pl/lpg-do-alfy.htm

Pytacie Państwo co zamontować do Alfy Romeo? Odpowiadamy: Najlepsze, markowe, dedykowane instalacje LPG! Ekspert LPG precyzyjnie dobierze instalacje gazową do marki Alfa Romeo! http://www.egp.pl/precyzyjny-dobor-instalacji-gazowej.htm

Alfa Romeo na gaz to niesamowite oszczędności – wykorzystaj je na przyjemności! Gaz do Alfy Romeo zamontowany profesjonalnie i ze sztuką montażu w Energy Gaz Polska to czysty zysk i brak kłopotu z LPG po montażu. Drodzy Państwo pamiętajcie montując autogaz do Alfy Romeo wybierajcie LPG dedykowane do wymogów danego silnika w Państwa samochodzie! Instalacje gazowe proponowane przez naszą Firmę charakteryzuje niezawodność działania, pewności pracy na LPG.

Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz jakie LPG wybrać do Alfy Romeo i zastanawiasz się jaki gaz zamontować do Twojej Alfy Romeo, skontaktuj się z naszym Ekspertem LPG telefonicznie – z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania z dziedziny LPG pod numerem 22 810 00 90!

Energy Gaz Polska od 11 lat prowadzi Warsztat w zakresie: montaż i serwis LPG! Cechuje nas wysoka i wyłączna specjalizacja w dziedzinie Autogazu! Zaufaj doświadczeniu, renomie, lat praktyki zespołowi Energy Gaz Polska Liderowi w montażu LPG!

Alfa Romeo TEST LPG przeszła fantastycznie! Na gazie Alfa Romeo w niczym nie ustępuje jednostce napędzanej ON czy BP. Nasi specjaliści przed oddaniem samochodu Klientowi po montażu LPG zawsze sprawdzają jego możliwości i porównują wartości jezdne na obu paliwach aby mieć pewność, że usługa montażu LPG jest na najwyższym poziomie!!!

Szanowni Państwo! Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że oferujemy instalacji LPG do takich modeli Alfy Romeo jak: Giulietta, Mito, 146, 147, 156, 159, 166, Brera, GT, GTV

Słowa Naszych Klientów „Polecam Energy Gaz Polska swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom” dodają skrzydeł naszemu Zespołowi i motywują do jeszcze lepszej i profesjonalnej pracy. Klient, który do nas wraca kolejny raz i wystawia pozytywne opinie Energy Gaz Polska cieszy serce! Ci co nas znają, korzystają z usług naszej Firmy, wiedzą, że Klient dla Energy to najważniejsza wartość! Dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z usług Energy Gaz Polska!

Importowane z Youtube

admin: