CZYM CZYŚCIĆ PRZEPUSTNICĘ SILNIKA? Caramba Drosselklappen | ForumWiedzy

CZYM CZYŚCIĆ PRZEPUSTNICĘ SILNIKA? Caramba Drosselklappen | ForumWiedzyPrzedstawiam Wam niezbędny środek do czyszczenia układów zasilania, np. przepustnicy, w ostatnim filmie o demontażu i montażu układu dolotowego w astrze g macie okazję zobaczyć, jak ten środek działa przy czyszczeniu przepustnicy, rozpuszcza brud natychmiast! Przepustnicę wyczyściłem w mig. Jeśli planujecie czyścić przepustnice, silnik krokowy i wszystko w koło, kupcie sobie ten środek, a będzie na lata, nie ma co się męczyć z benzyną ekstrakcyjną. Polecam.

Preparat do czyszczenia układów zasilania Caramba 500ml

Zastosowanie:

Preparat do czyszczenia układów zasilania Caramba jest specjalnym zmywaczem do 2 i 4-suwowych silników. Skutecznie usuwa stałe zanieczyszczenia i zwęglone osady z gardzieli gaźników, wtrysków paliwa, dysz, przepustnic i układów ssania.

Zalety produktu:

Preparat do czyszczenia układów zasilania usuwa zanieczyszczenia i zwęglone osady żywicy w układzie dolotowym, przepustnice i zawory.
Zapobiega zwiększeniu emisji spalin i utracie mocy.
Dzięki specjalnej sondzie możliwe jest dotarcie do trudno dostępnych miejsc.
Preparat do czyszczenia układów zasilania Caramba jest szczególnie polecany do pojazdów, które są stale używane na krótkich dystansach, gdyż te wymagają dokładnego czyszczenia.

Sposób użycia:

Wstrząsnąć przed użyciem. Usunąć filtr powietrza, energicznie kilka razy spryskać elementy silnika w temperaturze pracy. Pozwolić na działanie preparatu przynajmniej przez 5 minut. Przy pracującym silniku, wtryskiwać preparat bezpośrednio do gaźnika przez około 30-60 sekund. Następnie wyłączyć silnik na 15 minut, aby preparat mógł zadziałać. Przy ekstremalnych zanieczyszczeniach czynność należy powtórzyć.
W przypadku układów wtryskowych, spryskać bezpośrednio czyszczone elementy. Po zakończeniu czynności zamontować filtr powietrza i uruchomić silnik

👊 SUBSKRYBUJ FORUMWIEDZY ► https://bit.ly/2XSLq36 oraz kliknij 🔔
👀 OGLĄDAJ INSTAGRAM FORUMWIEDZY ► https://bit.ly/3aqY3oC
🔴 PINTEREST ► https://bit.ly/2KlMHrk
🔵 FACEBOOK ► https://bit.ly/2RQXiOX
⭐️ TWITTER ► https://bit.ly/2wUQ8SN

💡 Pytania, uwagi, wątpliwości, propozycje pisze w komentarzu pod filmem. 😀
❗️ Subskrybuj kanał „ForumWiedzy”, by nie przegapić nowych filmów 👀
🎥 Udostępnij ten film swoim znajomym w mediach społecznościowych 👨‍👩‍👦‍👦

👊 Pozdrawiam

#Przepustnica #ForumWiedzy #Informacja #YouTube #Caramba #Drosselklappen

Importowane z Youtube

ForumWiedzy: