Adam zabrał się za sodowanie karoserii! #Klimek_vs_Duda

Adam zabrał się za sodowanie karoserii! #Klimek_vs_DudaOglądaj „Klimek kontra Duda” w niedzielę o 14:45 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy…
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsS…
Adam zrobi listę części, które zamierza zamówić z USA, na czele ze strokerem – zestawem do modyfikacji silnika. W swoich zasobach znajdzie też automatyczną skrzynię od Oldsmobile’a, a na złomowisku – podwójną kanapę za grosze, która po dorobieniu mocowań i wizycie u tapicera będzie w sam raz. Kabina pick-upa po wysodowaniu trafi do fachowca, który pomoże mechanikowi z Wołomina w wykonaniu projektu obniżenia dachu.

Grzesiek zweryfikuje uszkodzenia zablokowanej skrzyni biegów, rozważy montaż kompresora, który został mu z innego projektu i zrobi przegląd okazyjnych zakupów: nowej kolumny kierowniczej i zestawu pedałów, dzięki któremu możliwe będzie uzyskanie wygodnej pozycji za kierownicą Cobry. Mechanik z Ryglic odnajdzie w zakamarkach warsztatu ciekawe felgi, a następnie pojedzie do Tarnowa po flansze do kolektorów i osłony wydechów.

#tvnturbo #klimek #duda

Importowane z Youtube

admin: