Adam wymienił olej w skrzyni kolekcjonerskiego Daimlera #Samochód_Marzeń

Adam wymienił olej w skrzyni kolekcjonerskiego Daimlera #Samochód_MarzeńOglądaj „Samochód Marzeń: kup i zrób” w niedziele o 10:30 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/samochod-marzen-kup-i-zrob-odcinki,918/odcinek-4,S16E04,154790
Adam Klimek wziął na warsztat samochód, który w momencie swojej premiery kosztował tyle, co pięć mieszkań w Warszawie – do niedawna sam zresztą był nieruchomością, ale Adam tchnął w niego nowe życie. Daimlerowi V12 z 1996 roku udzielono już pierwszej pomocy i choć stan zawieszenia i silnika nie pozostawia już wiele do życzenia, Adam zwrócił uwagę na element, który często umyka właścicielom youngtimerów.

Adam oczyścił już miskę olejową z osadów powstających w wyniku ścierania się elementów skrzyni biegów, zamontował nowy filtr i zabiera się za napełnienie automatycznej skrzyni biegów Daimlera nowym olejem. Czynność prosta, ale niezwykle istotna i bardzo często lekceważona – nie dbając o jego regularną wymianę stwarzamy idealne warunki do tego, by ścier – krążąc po układzie razem z olejem – osadził się na elementach skrzyni biegów, blokując zawory i przepływ olejów przekładniowych.

Dzięki temu zabiegowi auto można już bezpiecznie oddać na kosmetyczne poprawki u lakiernika a Daimler powoli nabiera pełni swojego fabrycznego blasku.

https://www.total.com.pl/

Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1

*Film zawiera lokowanie produktu

Importowane z Youtube

admin: