5 FAKTÓW O FILTRACH OLEJU – The Mechanics by FILTRON

5 FAKTÓW O FILTRACH OLEJU – The Mechanics by FILTRONPoznaj 5 interesujących faktów dotyczących filtrów oleju i dowiedz się, jak działa zawór bezpieczeństwa i dlaczego po wymianie filtra nie jest potrzebny stoper.
Dowiedz się więcej o filtrach oleju FILTRON ➡ http://filtron.eu

Importowane z Youtube Zajmujemy się diagnozowaniem oraz naprawą układów elektronicznych silników benzynowych i diesla. Jednym z takich warsztatów jest nasza firma. Zatrudniamy mechaników doskonale zaznajomionych z technologią pojazdów Opla, którzy są w stanie zidentyfikować i naprawić zarówno standardowe, jak i bardziej zaawansowane usterki i awarie w tych samochodach. Wyraźnym atutem jest wysoki poziom kwalifikacji i duże doświadczenie zawodowe naszych mechaników. W rezultacie wszystkie prace są wykonywane z dokładnością, wydajnością i szybkością.

Wykonujemy:

odczyt informacji ECU
odczyt błędów
kasowanie błędów
regulacje
aktywacje elementów wykonawczych
kodowanie wtryskiwaczy

Serwis samochodowy w Warszawie (Polska)
Każdy właściciel samochodu zdaje sobie sprawę, że utrzymanie pojazdu w dobrym stanie i planowanie regularnej konserwacji są kluczowe dla utrzymania jego sprawności i bezpieczeństwa. Nie da się jednak uniknąć zużycia poszczególnych elementów, a także wystąpienia problemów wymagających drobnych lub znacznych napraw. Potrzebujesz wtedy usług doświadczonego technika, który szybko i prawidłowo naprawi wykryty problem, umożliwiając dalszą eksploatację pojazdu.

Nasza firma zajmująca się naprawami samochodów, zlokalizowana w dogodnej lokalizacji, zajmie się wszystkimi aspektami naprawy i konserwacji pojazdów, w tym diagnostyką i wymianą zużytych części, w sposób wydajny i kompetentny. Warszawskie Centrum Obsługi Pojazdów znajduje się na warszawskiej Woli i obsługuje głównie klientów z tej okolicy i okolic.

Mechanik samochodowy z dużym doświadczeniem w Warszawie
Dbamy o to, aby nasi klienci otrzymali kompleksową obsługę, a także fachową pomoc w przypadku problemów z pojazdem. Wszyscy w naszym zespole mają nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale także rozległą wiedzę na temat mechaniki pojazdów, w tym zarówno samochodów zaawansowanych technologicznie, jak i starszych modeli samochodów.
Przed przystąpieniem do jakichkolwiek prac przeprowadzamy pełną diagnostykę, aby móc dokładnie zidentyfikować źródło awarii i jak najszybciej ją wyeliminować, unikając konieczności obciążania klienta dodatkowymi usługami.
Wśród usług świadczonych przez naszą firmę naprawy samochodów są:

– wykonywanie napraw samochodów wszystkich marek i modeli,
– regularna wymiana zużytych części, – naprawa układów i podzespołów chłodzenia, układu kierowniczego, hamulcowego i innych oraz
Ponadto świadczymy kompleksowe usługi wulkanizacyjne.
– montaż instalacji LPG; – wykonywanie przeglądów okresowych.
Ponadto nasza naprawa samochodowa wyposażona jest w specjalistyczny sprzęt i systemy diagnostyczne, które umożliwiają mechanikowi dokonywanie drobnych poprawek lakierniczych i innych czynności obsługowych w celu utrzymania pojazdu w dobrym stanie. Zależy nam nie tylko na zapewnieniu najwyższego poziomu obsługi, ale także na tym, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni z wykonanych napraw. Dzięki temu nasza firma zajmująca się naprawami samochodów korzysta tylko ze sprawdzonych części zamiennych renomowanych producentów. Jeśli szukasz najlepszego warsztatu samochodowego w okolicy Warszawy, skontaktuj się z nami!

admin:

Zobacz komentarze (14)

  • Если по русскому говорил и просмотры были и продажи фильтра!!!!

  • Przecież można wynająć na godzinkę warsztat, tam masz wszystkie narzędzia i utylizację oleju a właściciel na pewno trochę doradzi jak by co. Warsztaty głównie zarabiają na sporej przebicie w cenie oleju, markowy olej 5 Litrów można już kupić za 150 zł a filtr MANN za 25zł plus za warsztat z 30 zł. Jak się ma w sobotę godzinkę lepiej zaoszczędzić kasę i nie wydawać na mechaników. Poza tym mechanicy leją jakiś olej z dużej beki, wkładają zwykły filtr a nie markowy.

  • Filtron był najlepszy w moim byłym Volvo V70 2.5 TDI, po 8 tysiącach od wymiany, kontrolka oleju zaczęła gasnąć 7-8 sekund po odpaleniu, od razu wymieniłem olej i to badziewie. To był ostatni raz kiedy założyłem do samochodu zamiennik filtra oleju, teraz tylko i wyłącznie oryginał.

  • Skoro wymiana filtra jest czynnoscia dla wykwalifikowanego mechanika, to z rozrzadem trzeba do NASA jechac o.0

  • Jakie bzdury XDD Wymiana oleju i filtra to jakieś 30min roboty i naprawde trzeba być debilem żeby coś zjebać XDD