🔥 Volcanoids / Steampunkowe budowanie mobilnej bazy!

🔥 Volcanoids / Steampunkowe budowanie mobilnej bazy!Cześć, ja jestem Brodaty, a przed Wami…
🎯 Volcanoids ➖ http://g2a.com/r/brodatewulkanoidy ➖ -3% z kodem BRODA
🔔 Subskrybuj po więcej / Dołącz do wspierających!
Volcanoids przykuł moje oko nietypowym klimatem – jakieś dziwne wiertła i pojazdy poruszające się po mapie. Po ogarnięciu Volcanoids czuję poważnie dobrego indyczka wymagającego dopieszczenia – w Volcanoids sterujemy wielkim wiertłem, które robi za naszą mobilną bazę. Dodatkowo w Volcanoids rozwijamy ją, bronimy, naprawiamy i ulepszamy o kolejne części oraz pomieszczenia. Niestety Volcanoids ma jeszcze trochę indyczo-wczesnodostępowych problemów, przykładowo grając w Volcanoids spotkamy bardzo mało rodzajów przeciwników, a gra opiera się o zwiększanie tierów rozwoju naszej maszyny. Mimo to, Volcanoids ma bardzo duże szanse na to, by z czasem stać się jednym z ciekawszych indyczków w 2019 roku. Graliście już w Volcanoids? Dajcie znać w komentarzach, jak było.
#Volcanoids

🙌🏻 DISCORD 🙌🏻
http://discord.broda.tv/ lub KOD: YSqwkwa – chcesz pogadać? Szukasz miejsca do rozmów z kolegami lub znajomych do wspólnych gier? Wpadnij na Discord! Najszybsze powiadomienia o nowych materiałach właśnie tam.

⏩ WSPIERANIE ⏪
Koszt to 15 zł miesięcznie. Co otrzymujesz w zamian?
„Rosnącą” ikonkę przy komentarzach oraz na LIVE, dostęp do treści publikowanych tylko sponsorom (np. zapowiedzi nowych dużych materiałów) oraz rangę na Discord. Plany są na gadżety dla osób z długim stażem wspierającego!

📌 INNE LINKI 📌
👉 http://s.click.aliexpress.com/e/jKUqmXm – kupuj na Aliexpress, część prowizji trafia na kolejne prezentowane na kanale gadżety!
👉 http://facebook.com/broda.tv – Brodaty Facebook
👉 https://bit.ly/2ErB9C1 – na czym gram, na czym pracuję?
👉 http://bit.ly/brodasteam – Brodata Grupa Parowa
👉 http://bit.ly/brodakurator – dodaj do obserwowanych, nowe materiały pojawią się w liście Twojej aktywności na Steam
👉 http://live.broda.tv/ – Brodaty LIVE
👉 http://bit.ly/2c03Vbl – dołącz do mnie w GOLDMINE i polecaj gry innym!

dirtbag (outro) Kevin_S remix by Kevin_Spencer (c) copyright 2006 Licensed under a Creative Commons Attribution license. http://dig.ccmixter.org/files/Kevin_Spencer/5785

Importowane z Youtube

admin: